18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabryczne doniesienia

Jak zginął Dawid? Pierwsze informacje o ranach

Wojciech Kozicki
21.07.2019  14:46
Dawid Żukowski i nowe nieoficjalne informacje - czy już wiadomo jak zginął?
Dawid Żukowski i nowe nieoficjalne informacje - czy już wiadomo jak zginął? Fot: Policja

Dawid Żukowski nie żyje, ciało zostało odnalezione, ale oficjalnie nie została podana jeszcze przyczyna śmierci. Nieoficjalnie pojawiły się jednak nowe informacje o tym, jak zginął 5-letni Dawid. Czy zabił go jego ojciec?

Poszukiwania Dawida Żukowskiego, które były największą tego typu akcją w historii polskiej policji, zostały zakończone w sobotę 20 lipca. Policja zaapelowała, by nie dopytywać się, gdzie dokładnie znaleziono ciało i jak zginęło dziecko. Sekcja zwłok ma zostać przeprowadzona w poniedziałek i prokuratura wówczas poda oficjalny komunikat. Oświadoczono jedynie, że na zwłoki natknięto się na trasie A2 między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim, w okolicach węzła Pruszków.

Jak zginął Dawid Żukowski?

Tymczasem TVP Info pisze, że zwłoki Dawida znaleziono w zaroślach obok zbiornika z wodą, gdzie były starannie ukryte. Nieoficjalnie podano, że ciało nie było rozczłonkowane, ale miało za to rany kłute w okolicy serce.

Przypominamy, że niedawno nieoficjalnie mówiło się o odnalezionym nożu i foliowym worku. Wcześniej do mediów wyciekła informacja, że w samochodzie ojca Dawida odkryto ślady krwi i moczu dziecka.

Ciało Dawida w sobotę trafiło do zakładu medycy sądowej. Policja na konferencji prasowej oświadczyła, że będą jeszcze przeprowadzone okazania z udziałem rodziny i czynności wyznaczone przez prokuratora. Chociaż media podają, że znaleziono zwłoki Dawida, służby informują, że mają jedynie „prawdopodobieństwo graniczące z pewnością”, że to właśnie Dawid Żukowski.

Przeczytaj więcej
Komentarze