18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poważne zarzuty

Jarosław B. oskarżonty o brutalny gwałt. Nowe fakty

17.04.2019  10:20
Jarosław B. oskarżonty o brutalny gwałt. Nowe fakty
Jarosław B. oskarżonty o brutalny gwałt. Nowe fakty Fot: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Piłkarz i były partner zmarłej przed laty aktorki Anny Przybylskiej Jarosław B. został zatrzymany przez prokuraturę. Na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie. Na gwiazdorze ciążą naprawdę poważne zarzuty - miał dopuścić się brutalnego gwałtu.

We wtorek w Sopocie został zatrzymany gwiazdor Jarosław B. Piłkarz podejrzewany jest o popełnienie poważnego przestępstwa  - miał wykorzystać seksualnie dwudziestokilkuletnią kobietę.

O szczegółach sprawy informuje wp.pl. Adwokat poszkodowanej Oskar Skibicki twierdzi, że w jednym z hoteli w Trójmieście doszło do brutalnego gwałtu.  

Jarosław B. zgwałcił kobietę?

Kobieta została przebadana przez biegłego psychologa, przesłuchana przez sąd i prokuraturę i przeszła obdukcję.

Do tej pory zostały podjęte takie czynności jak obdukcja, pierwsza pomoc, opatrzenie, bo zgwałcenie miało walor brutalnego - powiedział Skibicki.

Adwokat zdradził, że do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, a jego klientka została odurzona i wykorzystana. Rano wróciła do domu taksówką, a gdy tylko poczuła się lepiej, zgłosiła się do lekarza i na policję.

Kobieta pozostaje podobno w bardzo złym stanie psychicznym.

To jest stan typowy dla bardzo ciężkiej traumy. Występują objawy psychiczne i fizjologiczne. Jest pod stałą opieką psychologa i osób bliskich. To, co najbardziej przeraża mnie, jak i moją klientkę, to komentarze, że ona chce zwrócić na siebie uwagę czy zarobić pieniądze - powiedział obrońca poszkodowanej.

Lechia Gdańsk wydaje oświadczenie

Jarosław B. jak na razie nie odniósł się do stawianych mu zarzutów. Sprawę skomentował za to klub piłkarski Lechia Gdańsk, do którego piłkarz należny.

Jako Zarząd Klubu Lechia Gdańsk, jesteśmy głęboko poruszeni informacjami medialnymi dotyczącymi pana Jarosława B. Jest nam przykro, mimo że opisane fakty dotyczą spraw z życia prywatnego i nie mają związku z pracą na rzecz Klubu - napisali. - Prosimy wszystkich o powstrzymanie się od komentowania sprawy oraz wydawania jakichkolwiek osądów do czasu zakończenia działań prowadzonych przez prokuraturę i policję. Wierzymy, że w toku postępowania wszystkie aspekty tej sprawy zostaną zbadane, a wszelkie niejasności wyjaśnione.

Jarosław B. z Anną Przybylską
Jarosław B. z Anną Przybylską Fot: VIPHOTO/East News
Jarosław B.
Jarosław B. Fot: Facebook/Jarosław B.
Jarosław B.
Jarosław B. Fot: MARCIN GADOMSKI/East News
Czytaj także