18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec poszukiwań

Zaginiona Helena Cz. nie żyje. Ciało przy cmentarzu

Wojciech Kozicki
28.11.2022  21:15
Jarosław. Zaginiona kobieta nie żyje. Ciało przy cmentarzu
Jarosław. Zaginiona kobieta nie żyje. Ciało przy cmentarzu Fot: WOJCIECH STRóżYK/REPORTER/East News

Niestety, potwierdziła się smutna i tragiczna wiadomość. Zakończono poszukiwania 78-letniej Heleny Cz. z Radymna. Kobieta nie żyje. Znaleziono zwłoki w pobliżu cmentarza.

Poszukiwania zakończone i mają tragiczny finał. Helena Cz. zaginęła 22 listopada ok. godz. 11:00 w Jarosławiu. Służby w poszukiwaniu 78-letniej kobiety sprawdzały szpitale, dworce, placówki medyczne oraz pustostany. Niestety, jej zwłoki odnaleziono na ulicy Reya w Jarosławiu przy trakcji kolejowej niedaleko cmentarza komunalnego.

Zaginiona Helena Cz. nie żyje. Koniec poszukiwań

„Fakt” ujawnił, że pani Helena cierpiała na chorobę Alzheimera i miała zaniki pamięci. Chociaż była pod stałą opieką bliskich, to 22 listopada udało jej się uciec z domu.

Na razie oficjalnie nie podano jaka była przyczyna śmierci kobiety. Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu wykonali na miejscu czynności procesowe. Zostaną przeprowadzone badania sekcyjne.

Jak doprecyzowuje portal Nowiny24, w sobotę przed godz. 11, policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy odnaleźli ciało 78-letniej mieszkanki Radymna.

Zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań. Na tym etapie nic nie wskazuje, by ktoś przyczynił do śmierci kobiety - powiedział aspirant sztabowy Anna Długosz, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu. („Fakt”)

Czytaj także