18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy Nostradamus szokuje

Jasnowidz o Madeleine McCann: czuję czarną magię

Wojciech Kozicki
21.03.2023  17:24
Jasnowidz Athos Salomé o Madeleine McCann. Czy żyje? W jej zaginięcie zamieszana jest czarna magia?

Sprawa Madeleine McCann i zaskakujący zwrot. Jasnowidz Athos Salomé, określany jako „Nowy Nostradamus” wskazuje, że w zaginięcie Madeleine McCann zamieszana jest czarna magia.

Sprawa Madeleine McCann wraca i nie chodzi tylko o Polkę podającą się za zaginione dziecko. Jasnowidz Athos Salomé w rozmowie z tabloidem Daily Star stwierdził, że „nikt naprawdę nie wie co się stało się z Madeleine McCann”. Brazylijski profeta uważa, że za zaginięcie odpowiada czarna magia, a w ciągu kilku lat „poznamy niektóre odpowiedzi”, choć samej Madeleine McCann raczej nie odnajdziemy.

Sprawa Madeleine McCann. Jasnowidz wyczuł czarną magię

Athos Salomé stwierdził, opierając się na wiedzy okultystycznej, że „będą reperkusje, a wiele rzeczy zostanie ujawnionych”. Przewiduje, że dowiemy się ostatecznie czy Madeleine McCann żyje. Sugeruje, że śledztwo powinno być ponowione, a policja powinna skupić się na osobach, które znały Madeleine McCann.

Jest coś bardzo mrocznego w jej zniknięciu. To nie był przypadek. Sprawa Madeleine McCann ma coś wspólnego z czarną magią. Ziemia przysięgła, że nie ukryje niczego na zawsze w tej sprawie – uważa brazylijski Nostradamus.

Czy Madeleine McCann żyje? Złe wiadomości

Czy Madeleine McCann żyje? Athos Salomé stwierdził, że jest mu przykro to przyznać, ale nie sądzi, że mogłaby odnaleźć się żywa. Obwinia o to zbyt wiele zamieszania i niedociągnięć w śledztwie.

Kim jest Athos Salomé?

Jasnowidz Athos Salomé jest odpowiednikiem Krzysztofa Jackowskiego w Brazylii. Twierdzi, że przewidział pandemię koronawirusa oraz śmierć królowej Elżbiety II.

Czy Julia Faustyna to Madeleine McCann? Analiza twarzy

Brytyjska dziewczynka Madeleine McCann zaginęła w Portugalii w 2007 roku, gdy miała zaledwie 4 latka. Do dziś nie udało się ustalić, co wydarzyło się z dziewczynką, poza tym, że najpewniej została uprowadzona ze swojego pokoju hotelowego przez okno. Rodzice spędzali wtedy czas w jednej z restauracji w turystycznym kurorcie. Zaglądali jednak do swoich dzieci raz na jakiś czas.

21-letnia Polka Julia Faustyna twierdzi teraz, że jest zaginioną Madeleine, która miałaby obecnie 19 lat. W mediach społecznościowych publikowała wiele dowodów na poparcie tej tezy – m.in. porównanie twarzy jej i rodziców McCann oraz tłumaczyła, że nie pamięta swojego dzieciństwa i nie posiada aktu urodzenia. Poza tym Julia miała usłyszeć, jak jej babcia mówiła o tym, że jest zaginionym dzieckiem. Teraz Julia chce wykonać testy DNA, żeby udowodnić, że jest Madeleine McCann.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także