18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Akcja w Borowcach - nowe informacje!

Jaworek nie żyje? Trwają poszukiwania ciała!

22.11.2022  11:43
Jaworek nie żyje? Trwają poszukiwania ciała, akcja w Borowcach
Jaworek nie żyje? Trwają poszukiwania ciała, akcja w Borowcach Fot: Policja

Jacek Jaworek nie żyje? Nowe informacje i wznowione poszukiwania w Borowcach. Media ujawniają, że policja przeszukuje okolice wsi, szukając zwłok psychopaty.

Gdzie jest Jacek Jaworek? Czy popełnił samobójstwo? Od poniedziałku 21 listopada kilkuset policjantów ponownie przeszukuje teren w Borowcach pod Częstochową. Chodzi konkretnie o teren w promieniu 5 kilometrów od miejsca, gdzie Jaworek dokonał potrójnego morderstwa. Jak podaje rmf24.pl, „działania nastawione są na poszukiwania ciała podejrzanego”.

Jacek Jaworek - morderstwo, zaniknięcie i nieudolność policji?

Jak ujawniły media, w akcji bierze udział kilkuset funkcjonariuszy z komendy wojewódzkiej, komendy głównej oraz z oddziałów prewencji. Policjantów wspierają strażacy z lokalnych jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. Poszukiwania Jaworka będą prowadzone przez kilka dni.

Czyżby policja miała jakieś nowe poszlaki, dowody lub tropy? Akcja nie jest spowodowana żadnymi nowymi okolicznościami czy sygnałami w sprawie zabójstwa - tak powiedziała dziennikarce RMF FM Annie Kropaczek rzeczniczka śląskiej policji Aleksandra Nowara.

Przypominamy, że Jacek Jaworek w lipcu 2021 roku miał w miejscowości Borowce pod Częstochową zamordować 44-letnie małżeństwo oraz ich 17-letniego syna. Psychopata zastrzelił swoje ofiary i uciekł.

Od jakiegoś czasu bliscy Jaworka i ludzie z Borowców obawiają się, że morderca może wrócić, by znów odebrać komuś życie. Pojawiły się także informacje, iż policja wiedziała o jego morderczych skłonnościach wcześniej, ale nic z tym nie zrobiła.

Czytaj także