18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zapaliło się zielone, nie miał litości

Kacza rodzina przechodziła ulicą. Zwyrodnialec ruszył i rozjechał pisklę

23.07.2019  09:12
Kacza rodzina przechodziła ulicą. Zwyrodnialec ruszył i rozjechał pisklę
Kacza rodzina przechodziła ulicą. Zwyrodnialec ruszył i rozjechał pisklę Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Kacza rodzina przechodziła zgodnie z przepisami po pasach. Kiedy jednak zapaliło się zielone światło, cierpliwość i litość jednego z kierowców się skończyła. Na oczach ptasiej mamy - rozjechał on niewinne pisklę. 

Kacza rodzina przechodziła po pasach na jednej z gdańskich ulic. Pewna Gdańszczanka chciała nagrać to urocze, przepisowe zachowanie małych kaczuszek i ich mamy. W najśmielszych snach nie przypuszczała, że zamiast pięknego widoku nagra tragiczną śmierć pisklęcia.

Zwyrodnialec rozjechał pisklę

Chociaż kaczuszki przechodziły po pasach i wystarczyło chwilę poczekać, żeby spokojnie znalazły się na drugiej stronie ulicy, to jednak nie wszyscy wykazali się cierpliwością. Jeden z kierowców, kiedy tylko zapaliło się zielone światło - ruszył z piskiem opon i rozjechał pisklaczka. 

Chciałam nagrać kaczki przechodzące przez przejście. Nie spodziewałam się, że nagram coś, czego nikt nie chciałby oglądać - mówiła dla TVN24 pani Marta, która nagrała to paskudne zachowanie. 

Kobieta i jej znajomi zgłosili sprawę na policję. Na ten moment nieznane są personalia kierowcy, który dopuścił się tego zachowania. 

Przeczytaj więcej
Komentarze