18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostra jazda dopiero się zaczyna

Żona zniszczy Durczoka? Grozi mu 25 lat więzienia

Wojciech Kozicki
20.08.2019  10:46
Kamil Durczok to nie tylko pirat drogowy, ale też fałszerz?
Kamil Durczok to nie tylko pirat drogowy, ale też fałszerz? Fot: Polska Press/East News

Kamil Durczok totalnie pijany przejechał kilkaset kilometrów przez Polskę. Wyszedł już z aresztu, ale wkrótce może na długo wrócić za kraty.  Żona oskarżyła go o oszustwo, za które grozi mu nawet 25 lat odsiadki! Jego życie staje się powoli jak słynny stół z telewizji…

Kamil Durczok spowodował niedawno po pijanemu wypadek samochodowy. Podróżował znad morza do Katowic, ale jego podróż zakończyła się na drodze krajowej nr 1 pod Piotrkowem Trybunalskim. Okazało się, że miał 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. To jednak nie koniec jego kłopotów i ostra jazda dopiero się zacznie.

Nowe problemy Durczoka

Tvp.info podaje, że w 2009 roku Kamil Durczok złożył w banku „weksel własny” na kwotę ponad 2 mln franków szwajcarskich jako poręczenie kredytu na zakup nieruchomości. Widniał na nim podpis jego byłej żony Marianny. Bank zwrócił się do niej z wezwaniem do wykupu weksla z powodu nieuiszczenia należności przez kredytobiorcę. a ona twierdzi, że nigdy takiego podpisu nie składała. Durczok podrobił jej podpis?

Do Prokuratury Regionalnej w Katowicach trafiło już zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i podrobienia podpisu na wekslu i rozpoczęło się śledztwo. Jeśli Durczok okaże się winny, może trafić do więzienia nawet na 25 lat. Grozi mu też 12 lat odsiadki za jadę po pijaku.

Kamil Durczok komentuje jazdę samochodem po pijanemu: