18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kto dopuścił bestie do dzieci?

Pijane przedszkolanki. "Miała 4 promile"

Wojciech Kozicki
20.11.2023  15:02
W Lisowie koło Kielc pijane przedszkolanki opiekowały się dziećmi
W Lisowie koło Kielc pijane przedszkolanki opiekowały się dziećmi Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Chwile grozy w przedszkolu w Lisowie koło Kielc. Dziećmi opiekowały się totalnie pijane przedszkolanki. Jedna z potencjalnych morderczyń miała prawie cztery promile alkoholu.

Dramat i groza w przedszkolu w Lisowie w gminie Morawica. W minioną środę policja dostała zawiadomienie, że przedszkolanki mogą być pijane. Opiekowały się dziesięciorgiem dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Pijane przedszkolanki. Nawalone opiekowały się maluchami

Policjanci natychmiast zabrali przedszkolanki od maluchów. Gdy wytrzeźwiały, trafiły przed oblicze prokuratury. Usłyszały zarzut narażenia podopiecznych na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu poprzez wykonywanie obowiązków służbowych pod wpływem alkoholu.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości dwóch kobiet okazało się, że pierwsza z nich, 34-latka, miała w organizmie 1,2 promila alkoholu. Natomiast druga z opiekunek (37-latka) miała 3,8 promila - przekazała mł. asp. Małgorzata Perkowska-Kiepas, rzecznik prasowy kieleckiej policji. (rmf24.pl)

Kobiety trafią przed sąd. Obecnie zastosowano wobec zwyrodnialczyń dozór policyjny.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje