18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Coś mi tu nie pasuje"

Kim naprawdę był ojciec Dawida? Zaskakujące informacje

Wojciech Kozicki
15.07.2019  19:16
Zaginięcie Dawidka Żukowskiego - nowe informacje
Zaginięcie Dawidka Żukowskiego - nowe informacje Fot: Policja

Dawid Żukowski nadal pozostaje zaginiony, ale policja jak na razie wstrzymała poszukiwania. Tymczasem pojawiły się nowe informacje o ojcu Dawidka. Kim naprawdę był Paweł Ż.?

Poszukiwania Dawida Żukowskiego zostały wstrzymane 15 lipca, a na jaw wychodzą kolejne informacje. Policja posiada nowe nagranie wideo z monitoringu, pojawiają się nowe podejrzenia. Chociaż jego ojciec popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg, dowiadujemy się o nim zaskakujących rzeczy.

Ojciec Dawida Żukowskiego - nowe informacje

Jak podaje „Wirtualna Polska”, ojciec Dawida Żukowskiego był przedstawicielem handlowym w dużej firmie produkującej sprzęt ogrodniczy. Podobno był wzorowym pracownikiem, jeździł nawet na targi zagraniczne, np. do Dubaju

Portal dotarł do jego znajomych, którzy są zaskoczeni, że Paweł Ż. targnął się na swoje życie. Podobno był „bardzo ogarnięty”, a jeden z rozmówców opisał go jako człowieka, który planował wszystko w najdrobniejszych szczegółach, więc podejrzewa, że policji będzie ciężko odnaleźć 5-letniego Dawida.

Czy ojciec Dawida Żukowskiego miał problemy z alkoholem i hazardem? Rozmówca „Wirtualnej Polski” nie chciał tego potwierdzić. Powiedział jedynie, że był to „sumienny pracownik z którym nigdy nie było problemów”

Portal dotarł też do osoby, która chodziła z Pawem Ż. do jednej klasy. Uważa, że wydawał się być człowiekiem, który muchy by nie skrzywdził i zastanawia się, co skłoniło go do takiego zachowania.

Coś tu nie pasuje. Wszyscy, którzy go znali, są w szoku. Nigdy byśmy się tego nie spodziewali. Nie znam nikogo, kto by o nim wcześniej coś złego powiedział – powiedział szkolny kolega ojca Dawida Żukowskiego. („Wirtualna Polska”)

Policja wciąż stara się ustalić co zrobił z Dawidem przed popełnieniem samobójstwa. W tym celu analizowane jest m.in. nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest tajemniczy samochód. Jak podaje TVN24.pl, ustalono na podstawie logowania się telefonu do sieci trasę, jaką przebył mężczyzna, odnaleziono też jego porzucony samochód.

Dawid ma 110 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Włosy jasne, zaczesane na prawo. Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena. Ojciec dziecka ubrany był w czarną kurtkę, granatowe materiałowe spodnie, beżowe buty wsuwane oraz koszulę polo z jasnym kołnierzykiem - podaje policja na swojej stronie internetowej.