18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pokazały wideo w sieci

Koleżanki pobiły nastolatkę. "Podpaliły włosy, obsypały kokainą"

Wojciech Kozicki
22.03.2023  17:08
Proszę przestańcie. Nie mogę oddychać, nie mogę już tego znieść – płacze nastoletnia ofiara na nagraniu.
Proszę przestańcie. Nie mogę oddychać, nie mogę już tego znieść – płacze nastoletnia ofiara na nagraniu. Fot: Twitter - screen

Niemcy. Brutalne pobicie i tortury 13-latki. Policja wszczęła śledztwo. Koleżanki katowały dziewczynę i podpaliły jej włosy, posypywały kokainą. Szokujące nagranie wideo jak z horroru trafiło do internetu. Nieletnich dziewczyn nie będzie można skazać za pobicie.

Horror w Niemczech w miejscowości Heide, w zachodniej części kraju związkowego Szlezwik-Holsztyn. Grupa młodych dziewczyn w wieku 12-17 lat brutalnie biła i torturowała swoją rówieśniczkę. Opluwały jej twarz, wyzywały, kazały klęczeć, a finalnie obsypały ją kokainą i podpaliły jej włosy.

Pobicie nastolatki. Torturowana i okradziona

Makabryczne nagranie z pobicia nastolatki trafiło do sieci. Niemiecka prokuratura apeluje, by nie rozpowszechniać wideo. Matka pobitej 13-latki w rozmowie z telewizją RTL powiedziała, że jest załamana, a grupę nastolatek nazwała sadystkami.

Proszę przestańcie. Nie mogę oddychać, nie mogę już tego znieść – płacze nastoletnia ofiara na nagraniu.

Jak podaje Radio ZET, agresorki zostały już zidentyfikowane przez policję. W sumie zatrzymano 6 osób. Ujawniono też, że pobitej nastolatce ukradziono telefon i kurtkę. Jej aktualny stan zdrowia nie został ujawniony.

Jaką karą poniosą agresywne nastolatki? Być może… żadną! Jonna Ziemer z prokuratury w Itzehoe oceniła, że niektórzy z podejrzanych najprawdopodobniej unikną odpowiedzialności karnej. Dzieci, które nie ukończyły jeszcze 14 lat, nie mogą być ścigane z mocy prawa karnego, więc nie jest prowadzone przeciwko nim żadne postępowanie karne.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także