18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wyszedł ze szkoły i zniknął"

Koniec poszukiwań. Zaginiony Dawid nie żyje

Wojciech Kozicki
20.03.2023  11:22
Zaginiony Dawid Sz. nie żyje. Koniec poszukiwań, zwłoki w lesie w Mikołajowie
Zaginiony Dawid Sz. nie żyje. Koniec poszukiwań, zwłoki w lesie w Mikołajowie Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony Dawid Sz. z Rudy Śląskiej. Ciało nastolatka odnaleziono w lesie na terenie Mikołajowa.

Koniec poszukiwań zaginionego Dawida Sz. z Rudy Śląskiej.19-letni chłopak nie żyje. Asp.szt. Arkadiusz Ciozak z Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej potwierdził, że zwłoki zaginionego znaleziono 19 marca w lesie na terenie Mikołajowa. Rodzina zaginionego Dawida została objęta wsparciem psychologicznym.

Zaginięcie Dawida Sz. Odnaleziono ciało

Dawid Sz. zaginął  6 marca. Wyszedł ze szkoły i zniknął. Nie odbierał telefonu, który ostatni raz logował się w okolicach Paniówek. W akcję poszukiwawczą zaangażowała się Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Knurów.

„Super Express” nieoficjalnie podaje, że Dawid Sz. popełnił samobójstwo.

Dawid zaginął 6 marca. Chłopak wyszedł ze szkoły i ślad po nim zaginął. Nie odbierał telefonu. Jego mama opublikowała w sieci ostatnie nagranie, na którym widać było 19-latka. Telefon Dawida logował się w okolicach Paniówek – przypomina Super Express.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także