18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka tragedia

Nastolatka zmarła w Kościelisku. "Rana postrzałowa"

Wojciech Kozicki
09.12.2022  16:02
Śmierć dziecka w Kościelisku. Rana postrzałowa
Śmierć dziecka w Kościelisku. Rana postrzałowa Fot: Maciek Jonek/REPORTER/East News

Zakopane i wielka tragedia. W Kościelisku-Kirach znaleziono ciało 14-letniej dziewczyny. Co naprawdę wydarzyło się w ośrodku biathlonowym? Miała ranę postrzałową?

W czwartek około godziny 23 doszło do tragicznego zdarzenia w ośrodku biathlonowym w Kościelisku-Kirach. Znaleziono ciało14-latki pochodzącej w powiatu tatrzańskiego. Tragiczną wiadomość potwierdził rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek. Jak na razie ustalono, że dziewczyna była sama w pomieszczeniu przy stadionie biathlonowym.

Nie żyje nastolatka. Rana postrzałowa w Kościelisku

Jak podają media, na miejscu zjawiły się służby ratunkowe i przez 45 minut prowadziły reanimację. Nastolatki nie udało się jednak uratować. Nieoficjalnie mówi się, że dziewczyna miała raną postrzałową. Policja i prokuratura badają okoliczności jej śmierci. Jak pisze Gazeta.pl, „niewykluczone, że dziewczyna przez przypadek sama się postrzeliła, nie wyklucza się też udziału osób trzecich”.

Według nieoficjalnych informacji podawanych przez "Gazetę Krakowską", dziewczyna była zawodniczką biathlonową. Z kolei portal "M jak Małopolska" podaje, że dziewczyna postrzeliła się z broni. Służby nie potwierdzają jednak żadnych informacji – pisze Interia.pl.

Czytaj także