18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trzeba ich dorwać

Okradli schronisko dla zwierząt! Policja prosi o pomoc

Redakcja
04.03.2019  14:46
Nowy Dwór Mazowiecki i okradzione schronisko dla zwierząt (Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych). Policja pokazała wizerunki podejrzanych o kradzież.
Nowy Dwór Mazowiecki i okradzione schronisko dla zwierząt (Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych). Policja pokazała wizerunki podejrzanych o kradzież. Fot: Policja.waw.pl

Schronisko dla zwierząt Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych w Nowym Dworze Mazowieckim zostało okradzione. Podejrzani są nowi pracownicy schroniska.

W nocy z czwartku na piątek dwaj mężczyźni wtargnęli do schroniska dla zwierząt i zastraszyli pracownika. Ukradli laptopy, telefony i pieniądze przeznaczone na zakup bud dla psów. W sumie schronisko poniosło straty w wysokości 8 tys. złotych. Na skradzionym komputerze znajdowała się cała dokumentacja z prowadzenia schroniska i historia leczenia weterynaryjnego zwierząt.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po 3.00, na terenie nowodworskiego schroniska dla zwierząt przy ul. Leśnej. Łupem sprawców padła gotówka, laptop oraz telefon komórkowy. Pokrzywdzeni oszacowali straty na ok. 8000 zł – informuje KPP w Nowym Dworze Mazowieckim.

PROSIMY O POMOC w ustaleniu miejsca przebywania dwóch ZŁODZIEI, którzy okradli nasze schronisko. Poszukujemy Dawida O. i Daniela B. ukradli oni służbowy laptop, telefon komórkowy, pensje jednego pracownika oraz ok. 4 tys. zł ze schroniskowej skarbonki przeznaczone na zakup nowych bud dla psów. Wszelkie informację prosimy kierować do nas tel. 506-403-514 lub na Policję w Nowym Dworze Mazowieckim - informuje Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych na Facebooku.

Policja opublikowała zdjęcia podejrzanych. Prosi o kontakt każdego, kto ma informacje na ich temat.

schronisko
Przeczytaj więcej
Komentarze