18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tragedia w Krakowie

Pijany kierowca BMW wjechał w przystanek. 5 osób rannych

23.05.2019  14:40
Pijany kierowca BMW wjechał w przystanek. 5 osób rannych
Pijany kierowca BMW wjechał w przystanek. 5 osób rannych Fot: Facebook/Albert Zoń

W czwartek w Krakowie doszło do tragicznego wypadku. Kierowca BMW stracił panowanie nad autem i z impetem uderzył w przystanek autobusowy. Rannych jest kilka osób.

W czwartek około godziny 12 w Krakowie doszło do groźnego wypadku. Na wysokości Uniwersytetu Rolniczego, przy ulicy Balickiej, niebieskie BMW wjechało w przystanek.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca stracił panowanie nad autem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przystanek, na którym znajdowała się grupa oczekujących na autobus ludzi.

Kierowca był pijany

Na miejscu trwa akcja ratunkowa, rannych jest przynajmniej 5 osób. Przy wypadku pracują cztery karetki pogotowia, straż pożarna i policja.

Sprawcą wypadku jest 26-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu Brzeskiego. Już teraz wiadomo, że za kierownicę wsiadł nietrzeźwy - miał 0,3 promila alkoholu we krwi. Co więcej, mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów.

logo Tu się dzieje