18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe fakty w sprawie

Krzysztof Dymiński jest w Poznaniu? Policja ujawniła całą prawdę!

26.09.2023  19:21
Krzysztof Dymiński odnaleziony?
Krzysztof Dymiński odnaleziony? Fot: Facebook

Krzysztof Dymiński – nowe informacje. Czy Krzysztof Dymiński nie żyje, czy może został odnaleziony? Policja skomentowała najnowsze doniesienia internautów w tej sprawie.

Krzysztof Dymiński zaginął 27 maja. Wyszedł ze swojego domu w Pogroszewie-Kolonii i rozpłynął się w powietrzu. Zostawił jeszcze pożegnalną wiadomość na swoim Instagramie, lecz nic nie wskazuje na to, że 16-latek odebrał sobie życie. Rodzina niezmiennie apeluje o pomoc, a wcześniej rodzice ujawnili potencjalny motyw zniknięcia – chodzi o sprawy sercowe.

Teraz pojawia się coraz więcej doniesień dotyczących tego, co stało się z 16-letnim Krzysztofem Dymińskim. Miał on zostać zauważony w kilku miejscach na północy Polski. Internauci są przez to zdania, że chłopak podróżuje tzw. szlakiem św. Jakuba. Z tego powodu powstała wielka akcja, która ma na celu przechwycenie chłopaka. Teraz policja zabrała głos w sprawie ostatnich doniesień dotyczących zaginionego Krzysztofa Dymińskiego.

Krzysztof Dymiński zaginął. Policja zabrała głos w sprawie ostatnich doniesień

Sprawa wciąż żyje w sieci dzięki zapalczywości Agnieszki Dymińskiej, matki chłopaka, która zamieszcza na Facebooku wiele informacji w sprawie. Ostatnio stwierdziła, że na nagraniu, na którym widać pieszego poruszającego się wzdłuż drogi krajowej nr 11 do Poznania, jest jej syn Krzysztof Dymiński.

Doniesienia dotyczące zauważania Krzysztofa Dymińskiego przychodzą także znad morza, a konkretnie z Ustki oraz z miejscowości Rowy. Ponadto chłopak miał zostać zauważony w towarzystwie starszego mężczyzny pod Poznaniem oraz w samym Poznaniu, gdy szukać miał noclegu. Teraz policja skomentowała te informacje.

W rozmowie z serwisem o2.pl kom. Marta Gierlicka z Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Stołecznej Policji zabrała głos i wyjaśniła, nad czym teraz pracuje policja.

Weryfikujemy wszystkie informacje, jakie do nas trafiają, jak również sprawdzamy miejsca, na które wskazują ustalenia samych policjantów. W dotychczasowych działaniach wykorzystaliśmy śmigłowiec, drony, psy poszukiwawcze oraz inne dostępne narzędzia, którymi mogliśmy się posłużyć - powiedziała Gierlicka.

„Weryfikujemy sygnały, które napływają z różnych regionów Polski, żadnego nie lekceważymy, lecz na ten moment nie doprowadziły one do odnalezienia zaginionego 16-latka”, czytamy.

Jeśli posiadasz wiedzę ws. Krzysztofa Dymińskiego, skontaktuj się z Wydziałem Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Stołecznej Policji, 00-150 Warszawa, ul. Nowolipie 2, telefon: 47 72 369 88, 47 72 376 57, e-mail: naczelnik.poszukiwanie-identyfikacja-osob@ksp.policja.gov.pl.

Jeśli przeżywasz kryzys i masz myśli samobójcze, skontaktuj się z Kryzysowym Telefonem Zaufania – 116 123 (codziennie 14-22), z Kryzysowym Telefonem Zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 lub z Całodobowym centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym – 800 70 22 22. Eksperci czekają na Twój telefon, daj sobie pomóc.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje