18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znaleźli 16-latka z Warszawy?

Krzysztof Dymiński odnaleziony?! „Na tym nagraniu jest mój syn” [WIDEO]

18.09.2023  10:22
Krzysztof Dymiński odnaleziony?
Krzysztof Dymiński odnaleziony? Fot: Facebook "Gdziekolwiek jesteś"

Wielki przełom w poszukiwaniach 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Matka chłopca sądzi, że mógł on zostać odnaleziony, ale nie jest pewna na 100 procent. Do sieci trafiło zdjęcie, które zrobiła jedna z osób podróżujących do Poznania. Krzysztof Dymiński odnaleziony?

Krzysztof Dymiński odnaleziony? Co się stało z Krzysztofem Dymińskim? 16-latek z Pogroszewa-Kolonii pod Warszawą miał zostać zauważony na drodze krajowej nr 11 do Poznania. Do sieci trafiło zdjęcie, które zostało udostępnione już około 30 tys. razy. „Dalej szukamy syna, nie poddajemy się”, pisze matka chłopca, Agnieszka Dymińska.

16-letni Krzysztof Dymiński zaginął 27 maja, gdy wyszedł ze swojego domu w Pogroszewie-Kolonii około czwartej nad ranem. Nie da się jednoznacznie stwierdzić, że chłopiec nie żyje, choć wskazywać może na to jego ostatnia wiadomość na Instagramie. Miał też zostać zauważony na moście Gdańskim. Poszukiwania jednak trwają nieprzerwanie, a rodzina nie traci nadziei. Matka chłopca, Agnieszka Dymińska, często apeluje o pomoc na swoim koncie na Facebooku.

Krzysztof Dymiński nad morzem?

W ostatnim czasie pojawiały się doniesienia, że Krzysztof Dymiński został zauważony nad polskim morzem. Miał być widziany w Ustce i w Rowach. Teraz pojawiają się doniesienia, że widziano go na drodze krajowej nr 11 do Poznania. Wpis o tej informacji pojawił się na stronie „Gdziekolwiek jesteś”.

Krzysztof Dymiński nagrany na kamerę? Wpis na Facebooku stał się viralem

Wczoraj na stronie na Facebooku „Gdziekolwiek jesteś” pojawiła się informacja, że Krzysztof Dymiński został zauważony na drodze krajowej nr 11 prowadzącej do Poznania. Chłopiec miał zostać nagrany, a zdjęcie z kamery samochodowej zostało opublikowane.

Szanowni Obserwatorzy, Przyjaciele, Ludzie wielkiego serca, w mojej ocenie na tym nagraniu jest mój syn, Krzysztof Dymiński. Nie mam jednak 100 proc. pewności. Proszę, może jest osoba, która jest łudząco podobna do mojego dziecka, która 31 sierpnia szła drogą nr 11 z Koszut do Kórnika w stronę Poznania. Jeśli to ty szedłeś - proszę odezwij się. Trwamy w niewiedzy już tak długo… Krzysztof, jeśli to ty synku, proszę, wróć do domu. Cały czas na Ciebie czekamy. Nie liczy się absolutnie nic, tylko żebyś wrócił. Kochamy Cię najmocniej na świecie, wróć. Mama, tata, brat - czytamy apel matki Krzysztofa Dymińskiego.

Jeśli posiadasz informacje o zaginionym Krzysztofie Dymińskim, skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach, 05-082 Stare Babice, ul. Warszawska 276, telefon: 47 724 3235, 47 724 39 00, 47 724 3901, e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl.

Jeśli przeżywasz kryzys i masz myśli samobójcze, skontaktuj się z Kryzysowym Telefonem Zaufania – 116 123 (codziennie 14-22), z Kryzysowym Telefonem Zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 lub z Całodobowym centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym – 800 70 22 22. Eksperci czekają na Twój telefon, daj sobie pomóc.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje