18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

16-latek jest w Poznaniu?

Krzysztof Dymiński odnaleziony? „Przedstawił się Krzychu”, pytał o nocleg

20.09.2023  13:55
Krzysztof Dymiński odnaleziony? W Poznaniu szukał noclegu
Krzysztof Dymiński odnaleziony? W Poznaniu szukał noclegu Fot: Facebook Agnieszka Dy

Krzysztof Dymiński, 16-latek spod Warszawy, który zniknął 27 maja, mógł zostać zauważony w Poznaniu w zeszły weekend. Jedna z mieszkanek Poznania twierdzi, że chłopak pytał ją o nocleg i przedstawił się jako „Krzychu”.

Krzysztof Dymiński rozpłynął się w powietrzu 27 maja, gdy wyszedł w środku nocy ze swojego domu w Pogroszewie-Kolonii. Dodał też wówczas niepokojącą wiadomość na Instagramie, lecz nic nie wskazuje jednoznacznie na to, że chłopak odebrał sobie życie. Ostatnie doniesienia wskazują nawet na coś kompletnie przeciwnego. Krzysiu miał zostać zauważony w wielu miejscach na północy Polski. Niestety żadna z tych informacji nie została potwierdzona poza jedną – chłopaka być może widać na nagraniu z kamery samochodowej. Matka Krzysztofa, Agnieszka Dymińska, oceniła, że na nagraniu widoczny jest jej syn, lecz nie ma stuprocentowej pewności.

Krzysztof Dymiński zaginiony. Widziano go nad morzem i pod Poznaniem

Krzysztof Dymiński miał zostać zauważony w Ustce oraz w miejscowości Rowy. Takie doniesienia płyną z anonimowych komentarzy w internecie, więc prawdopodobnie nie są prawdziwe. Niemniej w ostatnim czasie chłopak został rzekomo zauważony, gdy szedł drogą krajową nr 11 do Poznania, a później w podpoznańskim Sękowie. Wówczas udało się go nagrać, a jego matka stwierdziła, że to prawdopodobnie jej syn.

W mojej ocenie na tym nagraniu jest mój syn, Krzysztof Dymiński. Nie mam jednak 100% pewności. Proszę, moze jest osoba, która jest łudząco podobna do mojego dziecka, która 31 sierpnia szła drogą nr 11 z Koszut do Kórnika w stronę Poznania. Jeśli to Ty szedłeś - proszę odezwij się. Trwamy w niewiedzy już tak długo. Krzysztof, jeśli to Ty synku, proszę wróć do domu. Cały czas na Ciebie czekamy. Nie liczy się absolutnie nic, tylko żebyś wrócił - napisała pani Agnieszka na Facebooku.

Krzysztof Dymiński widziany w Poznaniu? Pytał o nocleg i przedstawił się „Krzychu”

„Super Express” przytacza wypowiedź, którą na Facebooku zamieściła niejaka pani Maja. Pisze ona o tym, że pewien chłopiec pytał o nocleg i jej zdaniem był to zaginiony Krzysztof Dymiński. Post zamieszczono w niedzielę 17 września.

Dzisiaj około godziny 18 w rejonach ulicy Wiślanej (na poznańskiej Woli) prawdopodobnie był widziany zaginiony Krzysztof Dymiński. Pytał się o nocleg, przedstawił się „Krzychu”. Potem udał się w stronę Jeżyc lub centrum. Czy ktoś jeszcze go widział, może dzwonił do kogoś domofonem? - czytamy.

Jeśli posiadasz informacje o zaginionym Krzysztofie Dymińskim, skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach, 05-082 Stare Babice, ul. Warszawska 276, telefon: 47 724 3235, 47 724 39 00, 47 724 3901, e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl.

Jeśli przeżywasz kryzys i masz myśli samobójcze, skontaktuj się z Kryzysowym Telefonem Zaufania – 116 123 (codziennie 14-22), z Kryzysowym Telefonem Zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 lub z Całodobowym centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym – 800 70 22 22. Eksperci czekają na Twój telefon, daj sobie pomóc.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje