18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

apelują o pomoc

Brutalne morderstwo w Zadowicach. Policja szuka tego mężczyzny

02.09.2019  17:41
Brutalne morderstwo w Zadowicach. Policja szuka tego mężczyzny
Brutalne morderstwo w Zadowicach. Policja szuka tego mężczyzny Fot: KMP Kalisz

34-letni mężczyzna został znaleziony martwy na terenie fermy w Zadowicach. Najprawdopodobniej zabił go pracownik, którego teraz poszukuje policja.

Policja w Kaliszu udostępniła zdjęcie 53-latka, który najprawdopodobniej odpowiada za śmierć swojego szefa. 34-letni mężczyzna z Zadowic został w poniedziałek rano zamordowany na terenie swojej fermy. 

Możemy potwierdzić, że doszło do zdarzenia z użyciem broni palnej, w wyniku czego zmarł mężczyzna. Ze wstępnych informacji wynika, że był to jeden strzał w okolice głowy

– powiedział w rozmowie z TVN24 prokurator Maciej Meler.

Teraz policja szuka jednego z pracowników fermy. 53-letni Krzysztof Kaznowski mieszkał w jednym z budynków gospodarczych na jej terenie. Po śmierci szefa zniknął.

Policja apeluje o pomoc

W momencie zdarzenia Krzysztof Kaznowski miał na sobie niebiesko-białe spodnie do kolan, niebieską koszulkę z krótkim rękawem i czerwone buty. Na lewym policzku wytatuowany ma napis "Kocham Cię Beatko".

Policja w Kaliszu apeluje:

Osoby znające miejsce pobytu mężczyzny, którego wizerunek publikujemy, proszone są o pilny kontakt z kaliskimi policjantami pod całodobowym numerem telefonu 62 76-55-240. Informacje można również przekazywać dyspozytorom numeru alarmowego 112.

Krzysztof Kaznowski
Przeczytaj więcej
Komentarze