18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wyrwać serce żywcem"

Rutkowski o zaginięciu Dawida. Makabryczna teoria

Wojciech Kozicki
18.07.2019  14:17
Zagnięcie Dawida Żukowskiego - Krzysztof Rutkowski i makabryczna wie gdzie są zwłoki?
Zagnięcie Dawida Żukowskiego - Krzysztof Rutkowski i makabryczna wie gdzie są zwłoki? Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER/East News, Policja

Dawid Żukowski jest zaginiony już od 10 lipca. Służby głowią się, co Paweł Ż. mógł zrobić z dzieckiem i gdzie znajduje się 5—letni chłopiec. Były detektyw Krzysztof Rutkowski ma na ten temat swoją teorię.

Poszukiwania Dawida Żukowskiego są największą tego typu akcją w historii polskiej policji. Na temat zaginięcia wypowiadają się kolejni specjaliści oraz osoby takie jak jasnowidz Krzysztof Jackowski, który w wizji ujrzał płaczącego mężczyznę z bezwładnym dzieckiem na rękach.

Krzysztof Rutkowski i sprawa Dawida Żukowskiego

Można się było spodziewać, że w końcu sprawę skomentuje „detektyw” Krzysztof Rutkowski. W rozmowie z „Super Expressem” powiedział, że nie wierzy, iż Dawid Żukowski został wywieziony do Rosji. Uważa to za nieprawdopodobne.

Zdaniem Rutkowskiego, ojciec Dawida Żukowskiego zanim popełnił samobójstwo mógł zabić syna. Podejrzewa, że zwłoki ukrył w wodzie, ponieważ nie miał czasu na kopanie w ziemi. Zwrócił uwagę, że samochód został szczegółowo przebadany i nie znaleziono tam ziemi, która mogła spaść ze szpadla.

Skąd Rutkowski ma te informacje? Policja znalazła samochód Pawła Ż., ale nie dokładnie co dokładnie znaleziono w środku. Ślady biologiczne z jego ubrania mają być nadal badane. Czyżby były detektyw właśnie ujawnił istotne informacje na temat śledztwa? A może po prostu zmyśla?

Rutkowski ma również teorię, dlaczego ojciec Dawida mógł zdecydować się na jego zabójstwo.

Paweł Ż. mógł działać pod wpływem bardzo silnych emocji. Zrobił to, aby zadać ból swojej żonie. Żeby odebrać jej to, co jest dla niej najcenniejsze. Wyrwać jej serce żywcem – twierdzi Rutkowski. (SE.pl)

Poszukiwania Dawida Żukowskiego wciąż trwają i ciągle pojawiają się nowe podejrzenia. Pojawiła się nawet teoria, że jego ojciec wszystkich oszukał i ułożył szokujący plan,a policja nie zdradza wszystkiego. Przypominamy, że Wiceminister spraw wewnętrznych Jarosław Zieliński przyznał, iż otrzymuje od policji bardzo dokładne raporty, ale akcja ciągle trwa, więc „nie o wszystkim można mówić”.

Przeczytaj więcej
Komentarze