18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zagadkowa wiadomość?

Ktoś zostawił tajemniczy list na grobie Anastazji! Dwa słowa zwracają uwagę

07.08.2023  11:55
Anastazja Rubińska - tajemniczy list na grobie
Anastazja Rubińska - tajemniczy list na grobie Fot: TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News, Instagram

15 lipca odbył się pogrzeb zamordowanej na greckiej wyspie Kos Anastazji Rubińskiej. Wciąż opłakują ją wrocławianie, a jej grób usiany jest kwiatami. Dziennikarze dopatrzyli się jednak pewnej tajemniczej wiadomości. Co możemy przeczytać w liście zostawionym na grobie Anastazji?

W czerwcu cała Polska żyła sprawą tragicznej śmierci 27-letniej Anastazji. 32-letni obywatel Bangladeszu, Salahuddin S., zgwałcił ją i zabił. Jej zwłoki zostały porzucone około kilometra od jego domu i udało się je znaleźć niemal tydzień po jej zaginięciu. Sekcja zwłok potwierdziła, że Anastazja zmarła przez uduszenie. Obecnie Salahuddin przebywa w więzieniu i oczekuje na proces.

Natomiast pogrzeb Anastazji odbył się 15 lipca na wrocławskim cmentarzu. Jak podaje „Fakt”, rodzina odmówiła modlitwę w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia przy ulicy Ołbińskiej. Natomiast teraz dopatrzono się tajemniczego listu na jej grobie. Co możemy tam przeczytać? Uwagę przyciągają dwa słowa.

Tajemnicza wiadomość na grobie Anastazji Rubińskiej. Kto ją zostawił?

Reporterzy „Faktu” odwiedzili grób Anastazji Rubińskiej, która pochowana została we Wrocławiu po tym, jak zmarła tragiczną śmiercią na greckiej wyspie Kos. Na zdjęciach widać, że jej grób pokrywają kwiaty, choć są już uschnięte.

Pomiędzy nimi widać również mały liścik zatytułowany „Wiadomość dla Ciebie!”. Reporter „Faktu” nie zdecydował się naruszać prywatności rodziny i nie przeczytał całej wiadomości, lecz udało się dopatrzeć kilku słów, które widnieją na kartce papieru. W publikacji dziennika dodano także, że zapewne wiadomość jest tam od niedawna, ponieważ tuszu nie zmył deszcz i nie wywiał go wiatr.

Nie wiadomo, co jest tam napisane, ale widać dwa słowa: „miłował” i „swego”. Być może jest to modlitwa jednego z żałobników.

Przeczytaj więcej informacji o ZABÓJSTWIE POLKI W GRECJI.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje