18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brawurowa akcja służb

Leżała na ławce w sopockim parku. Obok 18-latki znaleziono opakowanie

09.07.2019  18:43
Leżała na ławce w sopockim parku. Obok 18-latki znaleziono opakowanie
Leżała na ławce w sopockim parku. Obok 18-latki znaleziono opakowanie Fot: Przemek Swiderski/East News

18-latka leżała na ławce w parku. Policjanci dostrzegli ją w chwili, w której dostała drgawek. Ich pozbawiona zawahania akcja najprawdopodobniej uratowała dziewczynie życie.

Lało jak z cebra. 18-latka leżała na ławce w sopockim parku, a kiedy znaleźli ją policjanci - zapadała w letarg i miała drgawki. Opok niej leżało puste opakowanie po lekach.

18-latka uratowana przez policję

Policja zaczęła szukać nastolatki po tym, jak rodzina dziewczyny zgłosiła, że ta zniknęła z domu i zostawiła w nim list pożegnalny. Gdy dzielnicowi ją znaleźli, jej życie było już bezpośrednio zagrożone. Natychmiast udzielili oni pomocy dziewczynie i ogrzali ją do przyjazdu karetki.

18-latka leżała na ławce mimo, że padał ulewny deszcz i wiał silny wiatr. Kontakt z nią był już utrudniony - relacjonowali zdarzenie funkcjonariusze.

Lekarzom na szczęście udało się ustabilizować stan niedoszłej samobójczyni i w tym momencie jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Strach pomyśleć, do czego mogło dojść, gdyby policja spóźniła się z interwencją. 

Czytaj także