18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

polała się krew

Nożownik-emeryt zaatakował w sklepie. Chciał wódki, już się nie napije

08.08.2019  14:55
Nożownik-emeryt zaatakował w sklepie. Chciał wódki, już się nie napije
Nożownik-emeryt zaatakował w sklepie. Chciał wódki, już się nie napije Fot: Shutterstock

Starszy mężczyzna zaatakował dwóch klientów w sklepie w Łodzi. Z jednym się szarpał, drugiemu wbił nóż w brzuch. Wszystko przez to, że sprzedawca odmówił mu zakupu wódki.

Wtorek późnym wieczorem, sklep monopolowy. Pijany, 75-letni mężczyzna, z poczucia niedostatecznego upojenia alkoholowego, udał się po jeszcze więcej procentów. Tego, że sprzedawca nie zechce mu ich przekazać, nie przewidział.

Niestety i na szczęście ekspedient w sklepie odmówił pijanemu sprzedaży większej ilości alkoholu. To rozzłościło seniora, który zaczął kłócić się i później szarpać z innym klientem.

Emeryt frustrat wyciągnął nóż

Zajście obserwował 29-letni mężczyzna. Gdy staruszek w wyniku szarpaniny upadł na ziemię, młodzieniec postanowił mu pomóc. Podał mu dłoń, jednak nie usłyszał "dziękuję". Chwilę później został przez 75-latka ugodzony nożem w brzuch.

Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia, a świadkowie wezwali policję i pogotowie. 29-latek trafił do szpitala, na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja stworzyła portret pamięciowy nożownika i szybko ustaliła jego tożsamość. 75-latek został zatrzymany w środę po południu. Za uszkodzenie ciała 29-latka, grożą mu 2 lata więzienia - podaje PAP.

Przeczytaj więcej
Komentarze