18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pedofil złapany w Łodzi

Namawiał na seks 9-latkę. To matka dziecka upolowała jego

14.03.2019  19:29
Łódź i złapany pedofil - namawiał dziecko na seks i kradzież
Łódź i złapany pedofil - namawiał dziecko na seks i kradzież Fot: Policja

Łódź. Policja zatrzymała mężczyznę, który chciał uprawiać seks z dzieckiem. Reakcja matki dziewczynki pozwoliła na zatrzymanie pedofila.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP i złapany pedofil. 47-latek polował na dzieci w portalu społecznościowym. Składał propozycje 9-latce i w końcu zdecydował się przyjechać z Białegostoku do Łodzi pociągiem.

Okazało się, że to mama dziewczynki przyczyniła się do jego zatrzymania. Gdy zorientowała się, że zboczeniec składał jej córce propozycje seksualne, założyła własny profil i zaczęła z nim rozmawiać podając się za dziecko.

Następna stacja... areszt!

Jak podaje łódzka policja, mężczyzna chciał namówić dziecko nie tylko na seks. Nalegał, by przekazała mu karty bankomatowe rodziców i podała kody PIN.

Mieli spotkać się w nocy z 11 na 12 marca 2019 roku. Pedofil wsiadł w pociąg i pojechał do Łodzi. Zamiast z dzieckiem, czekało go jednak spotkanie z kryminalnymi na stacji Łódź-Widzew. Przyznał się do winy.

Mężczyzna, który notowany był w przeszłości za inne przestępstwa, usłyszał zarzut dot. składania za pośrednictwem Internetu propozycji obcowania płciowego osobie poniżej 15 roku życia w celu doprowadzenia małoletniej do poddania się tej czynności, co w polskim prawie zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu na wniosek Prokuratury Rejonowej Łódź-Śródmieście, został tymczasowo-aresztowany na 3 miesiące – podaje łódzka policja.

Policja ostrzega

Na stronie internetowej łódzkiej policji znalazł się apel do rodziców, aby chronić dzieci przed cyberprzestępcami. Osoby o „zaburzonych preferencjach seksualnych” mogą wykorzystać  w internecie ufność dzieci.

Przeczytaj więcej
Komentarze