18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koszmar w Łodzi

Zdjęcie pobitego maleństwa w sieci. Matka skatowała synka?

17.01.2021  15:56
2-latek pobity. Skatowała go matka?
2-latek pobity. Skatowała go matka? Fot: Red pepper/Shutterstock

Policja z Łodzi zatrzymała 20-letnią kobietę, podejrzaną o pobicie własnego dziecka. Zdjęcie 2-letniego chłopczyka trafiło do sieci.

Na policję w łodzi zgłosiła się kobieta, która twierdziła, że mogło dojść do pobicia małego dziecka. Swoje podejrzenia opierała o zdjęcie, które zobaczyła w mediach społecznościowych - przedstawiało posiniaczone maleństwo.

Mundurowi postanowili sprawdzić zgłoszenie. Niestety okazało się, że faktycznie doszło do koszmarnych wydarzeń.

Zadzwoniła (na policję - przyp. red.) zaniepokojona kobieta, która zauważyła na jednym z portali społecznościowych post, a na nim zdjęcie pobitego dziecka i treść sugerującą, że sprawczynią tego pobicia jest jego matka

- przekazała PAP Aneta Sobieraj z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

2-latek pobity. Matka zatrzymana

Policjanci ustalili, kim jest podejrzana o stosowanie przemocy kobieta i udali się do miejsca jej zamieszkania. W mieszkaniu przy ulicy Górna w łodzi znaleźli 20-latkę i jej 2-letniego synka. Chłopczyk miał na ciele wyraźne ślady pobicia.

Jak informuje Anna Sobieraj z KWP, na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Karetka zabrała dziecko do szpitala - tam zajmą się nim lekarze. 20-letnia matka została natomiast zatrzymana do przesłuchania.

Policjanci przesłali odpowiednią dokumentację do sądu rodzinnego. Ten zdecydować ma w pierwszej kolejności, gdzie trafi dziecko i kto się nim zajmie.