18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Sebixy" i wyprzedzanie. Skasowali 6 samochodów [WIDEO]

Redakcja
27.11.2018  12:26
Łomża, wypadek samochodowy podczas wyprzedzanie - zderzenie Audi i BMW - "Sebixy" spowodowały wypadek samochodowy?
Łomża, wypadek samochodowy podczas wyprzedzanie - zderzenie Audi i BMW - "Sebixy" spowodowały wypadek samochodowy? Fot: Youtube.com/www.mylomza.pl

Łomża i scena jak z filmu akcji na ulicy Studenckiej. Tak się kończy nieprawidłowe wyprzedzanie. Kolizja drogowa spowodowała poważne zniszczenia, a kierowca został ranny. Wideo z wypadku trafiło do sieci. Brakuje na nim tylko słynnego komentarza „ale urwał”.

Film z monitoringu wygląda jak scena pościgu z filmu Patryka Vegi. To jednak rzeczywistość. Jak informuje mylomza.pl, w Łomży na ulicy Studenckiej w godzinach popołudniowych doszło do wypadku i zderzenia dwóch samochodów znajdujących się w ruchu. Zostały też „skasowane” 4 auta stojące na parkingu.

19-letni kierowca Audi chciał wyprzedzić samochód BMW skręcający z ulicy Studenckiej. Kierowcy byli trzeźwi. „Polskie Radio Białystok” podało, że mężczyzna prowadzący BMW trafił do szpitala, ale nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 19-latka z Audi. 

Jak nie powinno się wyprzedzać

Internauci nie do końca są zgodni, kto jest sprawcą wypadku. Użytkownik 100mph na Wykop.pl nazwał osoby z wyprzedzającego Audi „Sebixami”, a wideo z monitoringu zatytułował: „Jak nie powinno się wyprzedzać”.

Chciałbym zapytać, dlaczego kierowca skręcał w lewo z prawego pasa? – pyta eksa66. (wykop.pl/100mph)

To wszystko wina tego, co za wolno jechał.  Jakby jechał szybciej, to by zdążył zanim tamten by skręcił – uważa Mir0. (wykop.pl/100mph)

Typ w BMW nie włączył kierunku przy skręcie, a Sebixy w Audi wyprzedzały na skrzyżowaniu – skomentował rybonur. (wykop.pl/100mph)

Kur*a, pół roku na truskawkach w Holandii poszło na marne – skomentował zniszczenia agablazej. (wykop.pl/100mph)

ZOBACZ TEŻ: Nielegalne wyścigi w Polsce. Nastolatek wjechał w ludzi

Łomża, "Sebixy" i wyprzedzanie - wypadek na ulicy Studenckiej:

Jazda samochodem - jak prawidłowo wyprzedzać?

Wyprzedzanie na czołówkę - kompilacja:

Wyprzedzanie na trzeciego i wypadek - ku przestrodze: