18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potwór z Sopotu

"Łowca nastolatek" powiązany ze sprawą Wieczorek?

Wojciech Kozicki
23.12.2022  13:47
Policja w Zatoce Sztuki. Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek

Iwona Wieczorek i kolejne doniesienia oraz hipotezy. Jej zaginięcie związane jest z „łowcą nastolatek” z Sopotu? Dlaczego policja przeszukuje byłą Zatokę Sztuki?

Sprawa Iwony Wieczorek i nowe informacje. Policja otoczyła teren dawnej Zatoki Sztuki w Sopocie i prowadzi przeszukanie. Teren ogrodzony jest policyjnymi taśmami,  a zlecił to krakowski wydział Prokuratury Krajowej, który prowadzi sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek. Z klubem związany był Krystian W., który za wykorzystywanie małoletnich dziewcząt, wspólnie z dawnym właścicielem klubu Marcinem T., zasiada na ławie oskarżonych.

Zatoka Sztuki w Sopocie. Powiązana z zaginięciem Wieczorek?

Jak przypomina Gazeta Wyborcza, Marcin T. to właściciel Dream Clubu, w którym  w noc zaginięcia bawiła się Iwona Wieczorek. Krystian W. znany jest w Sopocie jako „Krystek” i „łowca nastolatek”.

Media przypominają, że dawna Zatoka Sztuki była kojarzona z przestępstwami seksualnymi Krystiana W. i innych osób, które bywały w niesławnym klubie. „Krystka” oskarżono o 65 przestępstw, w tym 40 o charakterze seksualnym. Miał dopuścić się m.in. gwałtów oraz współżycia z dziewczętami poniżej 15. roku życia, nakłaniania małoletnich pokrzywdzonych do prostytucji oraz czerpania z tego procederu korzyści majątkowych.

Sprawa Iwony Wieczorek może mieć związek z dziewczynami, które były gwałcone i molestowane przez Krystiana W. "Gazeta Krakowska" podaje, że niektóre z nich miały znać Iwonę Wieczorek i być świadkami kłótni z biznesmenem związanym z Zatoką Sztuki, który był właścicielem Dream Clubu, w którym Iwona Wieczorek bawiła się w nocy, zanim zaginęła – przypomina Onet.

TVP Info i Radio Gdańsk nieoficjalnie podają, że przeszukanie Zatoki Sztuki związane jest w zaginięciem Iwony Wieczorek. Prokuratura nie potwierdziła tych informacji. Wejścia do budynku pilnują policjanci. Stoją tam radiowozy.

Obecnie policja jest na miejscu i pilnuje lokalu, gdzie mieści się Nowa Zatoka. W środku na razie nikogo nie ma. Zapowiadane przez śledczych czynności jeszcze się nie rozpoczęły – informuje Wirtualna Polska.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje