18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szok w Lubinie

Motocyklista wjechał w wózek z niemowlęciem. Przerażające wideo

03.09.2019  14:50
Motocyklista wjechał w wózek z niemowlęciem. Przerażające wideo
Motocyklista wjechał w wózek z niemowlęciem. Przerażające wideo Fot: Dolnośląska Policja/Printscreen

Kierowca motocykla nie wyhamował przed przejściem dla pieszych i wjechał wprost w prowadzony przez starszą kobietę wózek z niemowlakiem. Policja pokazała szokujące nagranie.

To zdarzenie dosłownie mrozi krew w żyłach. Młody mężczyzna podróżujący motocyklem ani myślał dbać o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu. Skutki jego brawury mogły być opłakane - 26-latek omal nie doprowadził do tragedii.

Mężczyzna nie zważając na przepisy ruchu drogowego, nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Niestety, właśnie wtedy przechodziła przez pasy 78-letnia kobieta z wózkiem. W środku leżała jej 4-miesięczna wnuczka.

Motocyklista rozjechał wózek

Motocykl wpadł na przejście i wjechał wprost w wózek. Po wszystkim mężczyzna nawet się nie zatrzymał - zbiegł z miejsca zdarzenia nie oglądając się za siebie.

Choć to nieprawdopodobne, ani kobiecie, ani jej wnuczce nic się nie stało. Całe zdarzenie zarejestrował kierowca auta, które zatrzymało się przed przejściem dla pieszych. Dzięki temu udało się ustalić tożsamość motocyklisty.

To 26-letni mieszkaniec Lubina, jak się okazuje, nie posiadający uprawnień do prowadzenia jednośladu. Za spowodowanie niebezpieczeństwa na drodze grozi mu grzywna do 5000 złotych i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 3 lat.

logo Tu się dzieje