18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w Lwówku Śląskim

Pobili go bez powodu. Zmiażdzony oczodół, złamana podstawa czaszki [WIDEO]

Redakcja
05.03.2019  12:27
Lwówek Śląski - policja publikuje wideo z pobicia w centrum i prosi o pomoc. Ofiara ma złamanie podstawy czaszki i zmiazdzony oczodół.
Lwówek Śląski - policja publikuje wideo z pobicia w centrum i prosi o pomoc. Ofiara ma złamanie podstawy czaszki i zmiazdzony oczodół. Fot: Policja

Policjanci Wydziału Kryminalnego Lwóweckiej Policji proszę o pomoc. Chcą zidentyfikować sprawców pobicia, których widać na nagraniu z monitoringu.

Lwówek Śląski. 24 lutego 2019 roku w centrum miasta przed jednym ze sklepów doszło do jatki. Jak podaje TVN24, grupa 4 mężczyzn pijących piwo najwyraźniej została zaatakowana bez powodu. Jeden z nich uderzył głową o chodnik i jest w ciężkim stanie. Ma złamaną podstawę czaszki i zmiażdżony oczodół. Jeden z napastników ukradł jeszcze portfel jednego z napadniętych mężczyzn.

Kontakt z policją

Prosimy jest o kontakt całodobowo z dyżurnym KPP Lwówek Śląski tel. 75 64 67 200 lub osobiście z naczelnikiem wydziału kryminalnego Krzysztofem Barsulem tel. 606 851 808 ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ! – napisała policja na swojej stronie internetowej.

Jeden ze sprawców został już zatrzymany. Przyznał się, że uczestniczył w tym zdarzeniu, przyznał się, że bił, ale nie chciał wydać swojego kolegi. Dlatego publikujemy ten film. I prosimy o pomoc w identyfikacji tego mężczyzny, który jest na nim zaznaczony na czerwono. Może ktoś go pozna po chodzie, może po ubiorze - oświadczył oficer prasowy lwóweckiej policji Mateusz Królak. (tvn24.pl)

Zatrzymany agresor spędzi w areszcie 3 miesiące. Może go jednak czekać nawet 8-letnia odsiadka.

Lwówek Śląski - pobicie w centrum miasta - nagranie z monitoringu:

Czytaj także