18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Detektyw szokuje

Madeleine McCann żyje? "Są pewne poszlaki"

02.06.2023  21:21
Madeleine McCann nadal żyje? "Są pewne poszlaki"
Madeleine McCann nadal żyje? "Są pewne poszlaki" Fot: Yui Mok/Press Association/East News

Co się stało z Madeleine McCann? 3-letnia Maddie zniknęła w 2007 roku, ale nie wszyscy wierzą, że została zamordowana. Pewien prywatny detektyw uważa, że być może Madeleine McCann NADAL ŻYJE!

Sprawa Madeleine McCann wciąż nie została rozwiązana, a potworny gwałciciel i pedofil Christian Bruckner jest podejrzewany o jej zamordowanie. Tymczasem prywatny detektyw Julian Peribanez w rozmowie z portalem Rada Online stwierdził, że Madeleine McCann może być wciąż żywa. Ujawni nowe dowody?

Madeleine McCann żyje? Prywatny detektyw szokuje

Detektyw szuka Madeleine McCann od 2007 roku. Twierdzi, że „ma pewne poszlaki”. Nie chce jednak ujawnić żadnych informacji, by nie dawać rodzicom Maddie „fałszywej nadziei”.

Zawsze wierzyłem, że Madeleine McCann żyje.  Dopóki nie znajdą ciała, będę w to wierzył i jej szukał. To już sprawa osobista dla której wiele poświęciłem

- wyznał portugalski detektyw. (Radar.com)

Sprawa Madeleine McCann. Christian Bruckner zjadł Maddie?

3-letnia Maddie zniknęła w maju 2007 roku. Ktoś porwał ją z pokoju hotelowego w Portugalii przy Praia da Luz. W chwili jej zaginięcia rodzice byli z przyjaciółmi na kolacji w położonej nieopodal domu restauracji. Madeleine zniknęła z mieszkania na parterze budynku, a matka dziecka Kate McCann zastała jedynie otwarte okno.

Trwają poszukiwania w rejonie zbiornika wodnego Barragem do Arade w Portugali, a prokuratura znalazła NOWE DOWODY i grób. Tymczasem, jak podaje LadBible, niemieccy śledczy uważają, że Madeleine McCann „być może żyła przez dwa albo trzy dni po porwaniu”.

Jak na razie głównym podejrzanym w sprawie jest Christian Bruckner. Odsiaduje wyrok za brutalny gwałt, a także był skazywany za czyny pedofilskie. Podejrzewa się, że uprowadził także inne dzieci.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje