18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje o zaginięciu

Madeleine McCann zjedzona? Pedofil się wygadał

Wojciech Kozicki
08.06.2020  14:29
Madeleine McCann porwana i zamordowana przez pedofila sadystę z Niemiec?
Madeleine McCann porwana i zamordowana przez pedofila sadystę z Niemiec? Fot: Facebook

Sprawa Madeleine McCann wciąż nie została wyjaśniona, ale pojawiają się nowe teorie i poszlaki. Tymczasem głównym podejrzanym został Christian Brückner, czyli pedofil-gwałciciel z Niemiec. Wygadał się, co zrobił z ciałem dziecka.

Zaginięcie Madeleine McCann od 2007 roku pozostaje sprawą niewyjaśnioną. Tymczasem okazuje się, że mogła ona zostać porwana z pobudek seksualnych przez Niemca-potwora. Na podstawie danych z logowania telefonu ustalono, że w dniu zaginięcie dziecka, Christian Brückner przebywał w pobliżu apartamentu rodziców 3-letniej dziewczynki. Po pijaku powiedział także, że wiedział, co stało się z dziewczynką.

To on porwał i zabił Madeleine McCann?

Christian Brückner jest zdolny do najgorszych zbrodni. Był skazywany już za napaści seksualne na dzieci, a obecnie odsiaduje wyrok za gwałt na 72-letniej Amerykance. Jak przyznała ofiara zwyrodnialce, torturował ją metalową pałką i „sprawiało mu to przyjemność”.

Telefony się rozdzwoniły, a niemiecka policja przyznaje, że otrzymuje tak dużo nowych informacji, że nie jest w stanie sobie z nimi poradzić. Okazało się także, że Christian Brückner może być odpowiedzialny za porwanie kilku innych dzieci. Jak podaje euroweeklynews.com, gdy podejrzany pracował jako opiekun szkolny, lubił kąpać uczniów i dawał im zabawki.

Jak donosi „Daily Mail”, na tym jednak nie koniec. Barmanka Lenta Johlitz przypomniała reakcję Christiana na jej rozmowę z koleżanką o zaginięciu Madeleine McCann. Wpadł w szał. Powiedział kobietom, że „na szczęście dziecko nie żyje”. Dodał, że również, że wie jak sprawić, żeby zwłoki zniknęły, bo  „świnie też jedzą ludzkie mięso”. Czy Brückner wcielił w życiu chore i makabryczne sceny z filmu „Hannibal”?

Co ciekawe, już w 2007 roku pojawiły się podejrzenia, że Madeleine McCann mogła zostać zjedzona przez dzikie świnie w Portugalii.

logo Tu się dzieje