18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne odkrycie

Makabra na torach. Znaleziono zwłoki

27.08.2019  15:32
Makabra na torach. Znaleziono zwłoki
Makabra na torach. Znaleziono zwłoki Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

W miejscowości Żeleźnica w województwie świętokrzyskim, na torach kolejowych znaleziono zwłoki. Możliwe, że ciało ktoś podrzucił w to miejsce.

Tragedia została opisana przez portal wloszczowa.pl. Maszynista zauważył zwłoki leżące na torach kolejowych - szybko zgłosił sprawę odpowiednim służbom. Pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi.

Ludzkie zwłoki na torach

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, ok. godz. 9. Kierujący pociągiem relacji Gdynia-Zakopane maszynista zauważył na torach dziwny, leżący kształt. Od razu zaczął gwałtownie hamować, myśląc, że być może ma do czynienia z żywym człowiekiem, który usiłuje popełnić samobójstwo.

Ostatecznie zatrzymał się kilkadziesiąt metrów przed tym tajemniczym kształtem i okazało się, że są to ludzkie zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że ktoś porzucił ciało specjalnie w tym miejscu, być może mając nadzieję na zatuszowanie swojej zbrodni. 

Maszynista razem z kierownikiem pociągu zadzwonili na policję, gdy zorientowali się, że pociąg przejechał zwłoki mężczyzny. Do tej pory nie udało nam się ustalić jego personaliów – mówiła w rozmowie z Faktem Monika Jałocha, rzeczniczka prasowa z włoszczowskiej Komendy Powiatowej Policji.

Incydent opóźnił pociąg, ale pasażerom na szczęście nic się nie stało podczas gwałtownego hamowania. 

W sprawie zostało wszczęte śledztwo, które być może da nam odpowiedź na pytanie, jaki dramat miał tam miejsce.

logo Tu się dzieje