18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające odkrycie

Makabra pod Łomżą. Ciało dziecka znaleziono w pojemniku ogrodowym

08.07.2019  20:20
Makabra pod Łomżą. Ciało dziecka znaleziono w pojemniku ogrodowym
Makabra pod Łomżą. Ciało dziecka znaleziono w pojemniku ogrodowym Fot: EAST NEWS

To nie mieści się w głowie. W pojemniku ustawionym w pewnym ogrodzie w miejscowości Gawrychy pod Łomżą - znaleziono ciało noworodka. W sprawie pojawia się bardzo wiele pytań bez odpowiedzi.

Wszystko wskazuje na to, że maleństwo zostało porzucone w pojemniku tuż po narodzinach. Sprawą od razu zajęła się Prokuratura Okręgowa w Łomży.

Makabrycznego odkrycia dokonano 4 lipca. Dwa dni później przeprowadzono dokładne oględziny zwłok oraz pobrano materiał biologiczny niezbędny do dalszych badań. Śledztwo prowadzone jest w kierunku zabójstwa noworodka.

Martwy noworodek w pojemniku ogrodowym

Jak się okazuje - maluszek zmarł, gdyż tuż po narodzinach nie została mu zapewniona należyta opieka. Dzieciątko skonało w pojemniku, w którym ktoś je zostawił. Ludzie mieszkający w Gawrychach nie chcą wypowiadać się na temat matki dziecka, kobiety, na której posesji naleziono ciało. Wiadomo jedynie, że ma ona więcej dzieci i zmaga się z trudnymi warunkami.

Ludzie nie znają sytuacji i nie mają żadnej wiedzy, a rzucają obelgami w kierunku matki dziecka. Nie wiedzą, jak wyglądało jej życie i jak doszło do tego. Jest drugie dno tej sprawy - usłyszeli zajmujący się tą sprawą reporterzy Faktu.

Na ten moment nic więcej nie jest w sprawie jasne. Nasuwa się za to zdecydowanie więcej pytań niż odpowiedzi.

logo Tu się dzieje