18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niejasne okoliczności zdarzenia

Makabra w stawie rybnym. Dryfujące zwłoki

16.08.2019  11:36
Makabra w stawie rybnym. Dryfujące zwłoki
Makabra w stawie rybnym. Dryfujące zwłoki Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Zwłoki 62-letniego mężczyzny znaleziono w stawie rybnym w jeden ze śląskich miejscowości. Makabrycznego odkrycia dokonał sąsiad. Policja ustala okoliczności zdarzenia. 

Jak podaje Dziennik Zachodni - nic nie zwiastowało makabry. Pewien mężczyzna udał się nad staw rybny, chcąc dokarmić żyjące w nim stworzenia. Nie spodziewał się przerażającego widoku, jaki tam zastał - w wodzie dryfowały zwłoki mężczyzny. 

Makabryczne odkrycie w stawie rybnym

Był to staw przy ul. Nowopszczyńskiej w Żorach k/Rybnika (woj. śląskie). Policja zjawiła się na miejscu chwilę po zgłoszeniu tego faktu. W tym momencie trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. 

Właściciel stawu rybnego poszedł dokarmić ryby i zauważył na powierzchni wody pływające zwłoki mężczyzny, bez zewnętrznych obrażeń, w ubraniu. Zadzwonił na numer alarmowy. Były to zwłoki 62-letniego mężczyzny. Na miejscu był obecny prokurator, który zalecił wykonanie czynności procesowych i zlecił sekcję zwłok. Nie wiadomo, co się stało. Będziemy to ustalać – mówił dla Dziennika Zachodniego asp. sztab. Kamila Siedlarz, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Żorach.

Prawdopodobnie sekcja zwłok przyniesie odpowiedź na pytanie: "Co tam się wydarzyło?".