18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabryczne znalezisko. 24-latek spalił psa swojej dziewczyny [ZDJĘCIA 18+]

Redakcja
05.02.2019  15:17
24-latek zabił i spalił psa
24-latek zabił i spalił psa Fot: Shutterstock

Policjanci z komisariatu w Rabce-Zdroju szukali narkotyków w mieszkaniu 24-letniego mieszkańca miejscowości Raba-Wyżna. Na miejscu dokonali makabrycznego odkrycia - w piecu znaleźli szczątki spalonego przez mężczyznę pieska.

W nocy z piątku na sobotę policjanci z Rabki-Zdroju zostali wezwani na interwencję w sprawie awantury domowej. Gdy dotarli do domu w miejscowości Raba-Wyżna, okazało się, że sprawcą jest pijany 24-latek, który wdał się w poważną kłótnię z rodzicami.

Mężczyzna został zatrzymany, a funkcjonariusze znaleźli przy nim marihuanę. Podejrzewając, że może być w posiadaniu większej ilości narkotyków, w sobotni ranek przeszukali jego dom. Dam dokonali przerażającego odkrycia.
W wygaszonym piecu znajdowały się szczątki spalonego psa. Jak się okazało, zanim doszło do awantury między 24-latkiem a jego rodzicami, mężczyzna wdał się w kłótnię ze swoją dziewczyną. W piątek znęcał się nad jej 5-miesięczną suczką, bił ją i kopał, czym doprowadził do śmierci zwierzęcia. Gdy zorientował się, że pies nie żyje, zabrał zwłoki do swojego domu i wrzucił do pieca.

Teraz 24-latek stanie przed sądem. W niedzielę usłyszał zarzuty znęcania się i uśmiercenia zwierzęcia oraz posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności. 

ZOBACZ TEŻ: 

24_latek (1)
24-latek spalił psa (1)
Przeczytaj więcej
Komentarze