18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje o Katarzynie W.

Mama Madzi "skazana na śmierć". Wyrok w więzieniu

09.05.2019  14:08
Mama Madzi ma kłopoty w więzeniu - czy grozi jej śmierć?
Mama Madzi ma kłopoty w więzeniu - czy grozi jej śmierć? Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Katarzyna W., czyli mama Madzi, została skazana na 25 lat więzienia za zamordowanie swojego dziecka. Okazuje się, że dzieciobójczyni nie ma spokoju za kratami. Współwięźniarki chcą ją zlinczować i zabić.

Kilka dni temu wyciekła informacje, że mama Madzi musiała zostać przeniesiona do innego więzienia, bo więźniarki planowały lincz. Trafiła do zakładu karnego w Lublińcu, ale tam też nie zazna spokoju. Jak podaje „Super Express”, kobiety odsiadujące tam wyroki „skazały ją na śmierć”.

SE.pl twierdzi, że ma informatora w więzieniu. Doniósł, że 29-letnia Katarzyna W. jest świadoma zagrożenia i poprosiła o pojedynczą celę. Więźniarki wiedzą, za co siedzi i „ma przeje*ane”.

Portal pisze, że strażnicy kontrolują celę co 2 godziny. W nocy światło zapalane jest co godzinę. Czy to wystarczy, by ochronić Katarzynę W.?

Sprawa mamy Madzi

W 2012 roku dzieciobójczyni udawała, że jej córeczka Madzia została porwana. Później okazało się, że to kobieta udusiła dziecko i ukryła zwłoki. Jej tajemnicę ujawnił Krzysztof Rutkowski. Sąd nie dał się przekonać, że dziecko zginęło przez przypadek.

Zobacz także
Czytaj także
Przeczytaj więcej