18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To może być nokaut dla jego kariery

Mamed Ch.zatrzymany. Sportowiec to gangster?

11.06.2019  11:04
Mamed Ch.zatrzymany - czy jest zamieszany w paserstwo samochodów?

Mamed Ch ogłosił niedawno koniec kariery sportowej. Czy zamiast tego rozpoczął karierę gangstera? Zawodnik został dzisiaj zatrzymany przez policję.

Mamed Ch w areszcie. Biuro Operacji Antyterrorystycznych na zlecenie Centralnego Biura Śledczego Policji i Prokuratury Krajowej dopadło go na Warmii i Mazurach. Jak podaje redakcja WP SportoweFaky, powołując się na swoje źródła, były zawodnik KSW i Arrachion MMA Olsztyn może być zamieszany w legalizację kradzionych samochodów.

Na polecenie prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali Mameda Ch. w sprawie paserstwa luksusowych samochodów – oświadczyła TVP Info rzeczniczka Prokuratury Krajowej.

TVP Info pisze, że samochody takie jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6, BMW serii 7`miały być kupowane w Czechach.

Zobacz także
Czytaj także