18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy Jacek Jaworek?

Marcin Wolf poszukiwany. Podwójne morderstwo

Wojciech Kozicki
30.03.2023  12:50
Marcin Wolf poszukiwany za podwójne morderstwo w miejscowościach Muchocin oraz Międzychód

Pilne! Marcin Wolf poszukiwany za podwójne morderstwo w miejscowościach Muchocin oraz Międzychód. Podejarzny ucieka przed policją, jest niebezpieczny! To nowy Jacek Jaworek?

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie poszukują 24-letniego Marcina Wolfa. Jest podejrzany o dwa zabójstwa. Na jaw wychodzą makabryczne szczegóły zbrodni, które miał popełnić Marcin Wolf. To nowy Jacek Jaworek?

Marcin Wolf poszukiwany. Podejrzewany o podwójne zabójstwo

Wolf jest podejrzany o zabicie 22-latka w powiecie międzychodzkim. Miał następnie wywołać pożar, by zatrzeć ślady i spalić zwłoki. Policja ustaliła, że morderca zabrał samochód ofiary i uciekł z miejsca zbrodni.

29 marca wieczorem na terenie powiatu międzychodzkiego doszło do podwójnego zabójstwa. Najpierw policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze w miejscowości Muchocin. W trakcie gaszenia ognia strażacy znaleźli zwłoki 22-letniego mężczyzny. Obrażenia na ciele wskazywały na zabójstwo. Sprawca prawdopodobnie podpalił mieszkanie, aby zatrzeć ślady" – przekazała podinsp. Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji.

Wkrótce policja dowiedziała się o kolejnym morderstwie. Przy ulicy 3 Maja w Międzychodzie znaleziono zwłoki 45-letniej kobiety. Śledczy ustalili, że zabił ją ten sam sprawca, który pozbawił życia wspomnianego 22-latka.

Wiadomo już, że Marcin Wolf porzucił skradziony samochód pod Międzychodem i uciekł do lasu. Poza mundurowymi z Międzychodu natychmiast zostali zaangażowani policjanci z KWP w Poznaniu (Wydziału Kryminalnego, Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, Laboratorium Kryminalistycznego), a także policjanci z innych jednostek w Wielkopolsce.

Wszystkie osoby, które od wieczora 29 marca br. widziały poszukiwanego Marcina Wolfa lat 24 – proszone są o pilny kontakt z policjantami pod numerem telefonu 887 878 900 lub numerem alarmowym 112.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także