18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

List gończy!

Potworna Marlena poszukiwana! Znęcała się nad dziećmi!

Wojciech Kozicki
11.01.2023  19:24
Marlena Andrzejewska poszukiwana! Znęcała się nad dziećmi
Marlena Andrzejewska poszukiwana! Znęcała się nad dziećmi Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News, Policja

Gniezno. Polska policja poszukuje Marleny Andrzejewskiej. 40-latka jest oskarżana o znęcanie się nad własnymi dziećmi. Sąd wydał list gończy!

Marlena Andrzejewska poszukiwana. Sąd rejonowy w Gnieźnie zdecydował o wydaniu listu gończego za 40-latką i opublikowaniu jej wizerunku. Jest oskarżona o znęcanie się nad własnymi dziećmi. Marlena Andrzejewska to córka Marka i Krystyny. Urodziła się 24 września 1982 roku.

Marlena Andrzejewska poszukiwana. Robiła krzywdę własnym dzieciom

Marlena Andrzejewska została skazana za popełnienie przestępstwa z art. 207 § 1a kodeksu karnego. Artykuł ten brzmi: "Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą nieporadną ze względu na jej wiek, stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8".

Jak podają Radio ZET i Fakt,  Andrzejewska miała znęcać się nad własnymi dziećmi, gdy mieszkała za granicą. Polska policja podejrzewa, że Andrzejewska obecnie może ukrywać się na terenie naszego kraju.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie pod nr tel.: 47 77 21 307 lub 47 77 21 211. Mundurowi jednocześnie przypominają, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub pomaganie jej w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat – informuje Radio ZET.

Czytaj także