18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror w USA

Martwe niemowlęta w domu. Potworne odkrycie

Wojciech Kozicki
29.11.2022  16:09
Martwe niemowlęta w domu. Potworne odkrycie i horror w USA
Martwe niemowlęta w domu. Potworne odkrycie i horror w USA Fot: Piotr Firlus/East News

Makabryczne odkrycie jak z horroru. W Bostonie na wschodzie USA w domu odnaleziono zwłoki czterech niemowląt. Media ujawniają nowe informacje o tragedii i… morderstwie?

Horror w USA. Policja w Bostonie otrzymała anonimowy telefon i funkcjonariusze udali się do jednego z domów wielorodzinnych. Najpierw policjanci natknęli się na zwłoki niemowlaka w zamrażarce, ale niestety, to był dopiero prolog makabry. Przeszukano całe mieszkanie przy 838 E. Broadway i odnaleziono zwłoki kolejnych trzech niemowląt.

Martwe dzieci w domu. Horror w USA

Wiadomo już, że zwłoki dzieci należały do dwóch chłopców i dwóch dziewczynek. Przeprowadzono już sekcję zwłok, ale policja nie ujawniła okoliczności śmierci dzieci. Amerykańskie media informują o wciąż toczącym się śledztwie. Nie wiadomo również, czy w związku ze śmiercią dzieci dokonano zatrzymań i aresztowań. Boston Police Department milczy, a spokojna dzielnica Bostonu aż huczy od plotek.

„Boston Herald” i „Mirror” podają, że policję miał zawiadomić ktoś z ekipy sprzątającej, kto dokonał makabrycznego odkrycia w lodówce.

Czytaj także