18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne wydarzenia

Masakra nad Bałtykiem. Atak nożownika na plaży

05.08.2019  14:18
Masakra nad Bałtykiem. Atak nożownika na plaży
Masakra nad Bałtykiem. Atak nożownika na plaży Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Tragedia rozegrała się na plaży w Dziwnowie, w województwie zachodniopomorskim. Nastolatek zginął od licznych ciosów nożem.

W niedzielę około godziny 22 w namiocie dyskotekowym na plaży w Dziwnowie wywiązała się kłótnia, która płynnie przeszła w bójkę. W pewnym momencie jeden z nastolatków wyciągnął nóż i ranił śmiertelnie swojego rówieśnika.

Zobacz także

Atak nożownika nad Bałtykiem

Jak podaje portal kamieńskie.info - ofiara miała zaledwie 18 lat. Świadkowie zdarzenia opisywali, że między dwójką młodych chłopaków doszło do awantury, która zakończyła się tragicznymi wydarzeniami. Nastolatek zginął od ośmiu ciosów nożem.

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim przyjął informację o zdarzeniu około 22:20. Policjanci podjęli na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora – mówiła Aleksandra Berenda z kamieńskiej policji. 

Ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce, natychmiast rozpoczęli reanimację rannego 18-latka. Niestety, nie udało mu się uratować życia. Policja już zatrzymała napastnika, który czeka aktualnie na decyzję prokuratury. 

Zobacz także