18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niewyobrażalne okrucieństwo

Matka i babcia utopiły dziecko w wiadrze nieczystości. Okrutny mord

13.08.2019  16:53
Matka i babcia utopiły dziecko w wiadrze nieczystości. Okrutny mord
Matka i babcia utopiły dziecko w wiadrze nieczystości. Okrutny mord Fot: Albin Marciniak/East News

Z rąk mamy i babci większość ludzi zaznaje czułości. To biedne dzieciątko, niestety, zostało przez swoje dwie najbliższe kobiety brutalnie zamordowane. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską.

Do tragicznych wydarzeń doszło w Osinach pod Kielcami. Teraz dwie kobiety odpowiedzą za swoją zbrodnię przed sądem - niestety, żaden wyrok nie będzie w stanie wrócić życia tej niewinnej istotce, która została brutalnie zamordowana, zanim na dobre zaczęła żyć.

Koszmarna zbrodnia

Matka i babcia utopiły go w wiadrze z nieczystościami , po czym wrzuciły ciało do worka. Najpierw obie kobiety tłumaczyły, że chłopczyk urodził się martwy, ale nawet gdyby tak było, wyszłoby na to, że w paskudny sposób zbezcześciły one zwłoki. Prawda okazała się jednak dużo bardziej brutalna. 

Makabra rozegrała się w styczniu tego roku. 38-letnia Katarzyna K. razem z martwym synkiem zostali przetransportowani do szpitala w Starachowicach. Dziecko znajdowało się już wtedy w foliowym worku. Śledczym udało się jednak ustalić, że matka i babcia chłopca razem zabiły dziecko, zanurzając jego główkę w wiadrze z nieczystościami. 

Obie kobiety usłyszały zarzut zabójstwa z motywem, który zasługuje na szczególne potępienie. Psychiatrzy orzekli zgodnie, że matka chłopca w chwili popełnienie zabójstwa była częściowo niepoczytalna. Mimo to i jej i babci zamordowanego dziecka grozi dożywocie. W tym momencie obie przebywają w areszcie tymczasowym. 

logo Tu się dzieje