18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnił co ją czeka

Matka Kamilka w więzieniu. "Bita, nie będzie tam człowiekiem"

Wojciech Kozicki
12.05.2023  12:27
Matka Kamilka w więzieniu. "Bita, nie będzie nawet człowiekiem"
Matka Kamilka w więzieniu. "Bita, nie będzie nawet człowiekiem" Fot: Artur Szczepanski/REPORTER/East News, Facebook

Matka Kamilka z Częstochowy trafi do więzienia… ale czy tam przeżyje? Ekspert ujawnił co czeka potworną matkę za kratami, gdzie „nie będzie człowiekiem”. Padnie ofiarą przemocy seksualnej?

Śmierć 8-letniego Kamilka z Częstochowy wstrząsnęła Polską. Wyrok sądu to jedno, ale pojawiają się kolejne doniesienia, że w więzieniu rodzice Kamilka dostaną „drugi wyrok”. Już teraz ojczyma, który zakatował dziecko na śmierć, strażnicy w więzieniu muszą specjalnie pilnować. Matkę Kamilka czeka jeszcze gorszy los…

Matka Kamilka w więzieniu "nie będzie człowiekiem"

Ujawniono, że matka Kamilka biernie patrzyła jak ojczym katował dziecko i „działo się to za jej przyzwoleniem”. Obecnie jest podejrzana o narażanie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia, a także udzielenia pomocnictwa mężowi w znęcaniu się nad chłopcem. W więzieniu Kamila B. może się za to spodziewać piekła.

Słynny kryminolog prof. Brunon Hołyst w rozmowie z PAP zwrócił uwagę, że „w ludziach odżywają najniższe instynkty” i skoro nie ma legalnej kary śmierci, to chcą, by ktoś zabił zbrodniarzy, najpewniej w więzieniu. A za kratami zabicie dziecka jest najgorszą zbrodnią. Obawia się, że matkę Kamilka może spotkać śmierć z rąk współwięźniarek.

Ekspert przewiduje, że rodzice zmarłego Kamilka będą szczególnie prześladowani w więzieniu, ponieważ "dzieciobójcy i przestępcy seksualni należą do najniższej hierarchii wśród skazanych". Nigdy nie będą traktowani jak współwięźniowie, ani nawet jak ludzie. Konieczna będzie ochrona ojczyma i matki Kamilka, ponieważ "będą bici, odizolowani od innych, pozbawieni praw, czeka ich psychiczna separacja, a nawet poniżenie w postaci wykorzystywania seksualnego".

Gniew ludu jest okrutny. Nie będą mogli uczestniczyć we wspólnym życiu więziennym, czeka ich samotność. Nigdy nie będą traktowani jako współwięźniowie. Jeszcze gorszy los może spotkać matkę Kamilka, która była niemym świadkiem działań ojczyma chłopca. Więźniarki, tak jak polskie kobiety, są totalne. Jak kochają, to na całego, jak doznają poniżenia, to potrafią zabić

- ocenił prof. Hołyst. (Radio ZET)

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje