18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiadomo dlaczego to zrobiła

Spaliła swoje dziecko żywcem. Później uprawiała seks obok pieca

Wojciech Kozicki
22.05.2019  11:25
Matka spaliła dziecko po porodzie - historia jak z horroru
Matka spaliła dziecko po porodzie - historia jak z horroru Fot: Jan GRACZYNSKI/East News

Horror w województwie lubelskim pod Lubartowem. Młoda matka po samodzielnym porodzie spaliła żywe dziecko w piecu. Zeznała dlaczego zdecydowała się zabić noworodka.

W  czerwcu ub.r. w Majdanie Kozłowieckim (województwo lubelskie) młoda matka zdecydowała się zabić własne dziecko. 22-letnia Agata F. wrzuciła żywego noworodka do pieca. Później pojechała wraz ze swoim partnerem na wesele znajomych. Chłopak powiedział, że nie miał pojęcia o ciąży Agaty i myślał, że po prostu przytyła. „Dziennik Wschodni” pisze również, że uprawiali seks w pokoju, w którym znajdowało się spalone dziecko. Czy chłopak mógł nie wiedzieć o zwłokach?

Zobacz także

W popiele zauważyłem kawałek ręki i nogi. Później okazało się, że to noworodek w worku. Była tam również puszka po piwie. W pokoju czuć było odór spalonego ciała – zeznał jeden z policjantów. (dziennikwschodni.pl)

Przyczyna śmierci dziecka

Biegli stwierdzili, że w momencie śmierci dziewczynka „oddychała i była zdolna do samodzielnego życia”. Oskarżona upiera się jednak, że urodziła sine i martwe dziecko.

Ustalono, że kobieta urodziła w wannie w 7 lub 8 miesiącu ciąży. Ze względu na stan zwłok i ich zwęglenie nie udało się ustalić dokładnej przyczyny zgonu.

Jak podaje „Dziennik Wschodni”, Agata F. to studentka jednej z lubelskich uczelni. Wyznała, że bała się, iż dziecko pokrzyżuje jej plany na przyszłość. Teraz raczej nie ma sensu niczego planować, bo grozi jej dożywocie.

Trzymałam je na rękach jakieś 15 minut. Potem zawinęłam w ręcznik i włożyłam do kuchenki - zeznała F. powiedziała Agata G. (dziennikwschodni.pl)

Zobacz także