18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niewyobrażalna sprawa

Matka znalazła zwłoki swojego syna. Leżał na chodniku

26.08.2019  17:24
Matka znalazła zwłoki swojego syna. Leżał na chodniku
Matka znalazła zwłoki swojego syna. Leżał na chodniku Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Matka znalazła ciało swojego 15-letniego syna, który uznany był za zaginionego. Makabrycznego odkrycia dokonała... na chodniku. 

Dramat rozegrał się w niewielkiej miejscowości -  Ksawerów w województwie łódzkim. To właśnie tam, na chodniku, matka znalazła zwłoki swojego 15-letniego syna, który wcześniej został uznany za zaginionego po tym, jak w sobotę nie wrócił do domu.

Matka znalazła zwłoki swojego synka

Matka odnalazła swoje dziecko ok. godzi. 1 w nocy w niedzielę. Do tego odkrycia doszło, ponieważ, gdy chłopiec nie wrócił do domu - jego rodzicielka rozpoczęła poszukiwania na własną rękę. Ostatecznie okazało się, że zwłoki leżą na chodniku przy ul. Tylnej.

Na miejsce makabrycznego odkrycia momentalnie dotarły odpowiednie służby. Przybyły na miejsce lekarz nie wykluczył udziału osób trzecich. W sprawie wszczęto śledztwo, nadzorowane przez prokuraturę.

Policjanci pod nadzorem prokuratury będą próbowali odtworzyć ostatnie godziny przed śmiercią chłopca - powiedziała dziennikarzom Dziennika Łódzkiego Joanna Szczęsna, z KPP w Pabianicach.

Ciało chłopca przetransportowano do Zakładu Medycyny Sądowej - sekcja zwłok z całą pewnością przyniesie odpowiedzi na różne, dręczące rodziców dziecka, pytania. 

Przeczytaj więcej
Komentarze