18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczny wypadek na torach

Mężczyznę przejechały dwa pociągi. Nic z niego nie zostało

31.07.2019  11:48
Mężczyznę przejechały dwa pociągi. Nic z niego nie zostało
Mężczyznę przejechały dwa pociągi. Nic z niego nie zostało Fot: Pixabay/pixel2013

We wsi Jesionka koło Żyrardowa doszło do makabrycznego wypadku kolejowego. Mężczyznę przejechały dwa pociągi. Z trudem można sobie wyobrazić, jak wyglądało miejsce wypadku.

Mężczyzna został potrącony przez dwa pociągi, jadące w przeciwnych kierunkach. Zmarł niemalże natychmiast, na miejscu w skutek odniesionych obrażeń. 

Mężczyzna zginął na miejscu

Mężczyzna został najpierw potrącony przez pociąg relacji Węgliniec-Warszawa Wschodnia, a następnie przez pociąg towarowy, który jechał w przeciwnym kierunku, czyli w stronę Skierniewic - poinformowała PAP w poniedziałek po południu oficer prasowy st. asp. Agnieszka Ciereszko z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie. 

W tym momencie nie wiadomo, jakie były dokładne przyczyny i okoliczności wypadku. Sprawą zajmuje się policja. 

Osoba postronna wtargnęła na linię kolejową poza przejściami i przejazdami, pod nadjeżdżający pociąg relacji Węgliniec-Warszawa Wschodnia - relacjonował przebieg zdarzenia Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. 

Nie ma wątpliwości, że była to przerażająca śmierć.

Czytaj także
Przeczytaj więcej