18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kres człowieczeństwa

Miał gwałcić 18-miesięczne niemowlę. Matka dziecka nie reagowała

05.06.2019  13:29
Miał gwałcić 18-miesięczne niemowlę. Matka dziecka nie reagowała
Miał gwałcić 18-miesięczne niemowlę. Matka dziecka nie reagowała Fot: Pixabay

Mężczyzna miał gwałcić 18-miesięcznego chłopca. Matka dziecka podobno nie reagowała na to, co potwór czynił. Trudno sobie wyobrazić skalę tego zwyrodnialstwa.

Do dramatu chodzić miało w Chojnowie (województwo dolnośląskie). 32-letni mężczyzna jest oskarżony o gwałt na 18-miesięcznym chłopczyku. Na ławie oskarżonych ma również zasiąść matka dziecka, która według wszelkiego prawdopodobieństwa - nie reagowała na to, co robił zwyrodnialec.

Gwałcił dziecko, matka nie reagowała

Matce zarzucono, że jej brak reakcji bezpośrednio naraził chłopca na utratę zdrowia i życia. Oskarżony mieszkał z nią i w zasadzie krzywdził dziecko tuż pod nosem kobiety, która na to w niemy sposób przyzwalała.

Zarzucono mu, że doprowadził przemocą małoletniego do poddania się innej czynności seksualnej, która wyczerpuje znamiona gwałtu - mówiła rzecznik Prokuratury Rejonowej w Złotoryi, pani Lidia Tkaczyszyn. 

O tym, że dziecko mogło zostać w ten sposób wykorzystane, prokuraturę poinformowali lekarze ze szpitala, do którego chłopiec trafił. 

32-latkowi grozi za ten czyn 15 lat pozbawienia wolności, matce chłopczyka zaś 5 lat. Niewiele, biorąc pod uwagę to, z czym maluch będzie musiał żyć do końca swoich dni.

logo Tu się dzieje