18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sprzedawał balony z wodorem zamiast helu. Wybuch na ulicy [WIDEO]

Redakcja
08.01.2019  12:12
Indie, Hel w balonach zastąpił łatwopalnym wodorem. Eksplozja na ulicy i wideo nagrane przez kamery monitoringu. Tak oszukują sprzedawcy? Ku przestrodze
Indie, Hel w balonach zastąpił łatwopalnym wodorem. Eksplozja na ulicy i wideo nagrane przez kamery monitoringu. Tak oszukują sprzedawcy? Ku przestrodze Fot: Youtube.com/Daily Mail

Balony z helem i zmiana głosu? Nie w tym przypadku. Indyjski sprzedawca balonów z Rajkot prawdopodobnie pomylił butle z gazem. Doszło do eksplozji.

Wodór jest łatwopalny. Można więc sobie wyobrazić, jakim zagrożeniem było 150 balonów z wodoremna zatłoczonej ulicy. Kamery monitoringu zarejestrowały moment, gdy doszło do potężnego wybuchu. Kilka osób zostało rannych.

Nie wiadomo, czy sprzedawca pomylił butle, czy chciał zaoszczędzić. Sprzedawcom zdarza się podejmować takie ryzyko. Policja z Rajkot prowadzi śledztwo.

Zabójcze balony

Metro.co.uk przypomina, że 2 lata temu w Indiach na terenie llen Career Institute in Chandigarh doszło do podobnego wypadku. Okazało się, że mężczyzna sprzedawał balony wypełnione acetylenem. 15 zostało rannych. Ogień poparzył 10 uczniów i 5 uczniów.

ZOBACZ TEŻ: Chinka z wielkimi balonami... wszczepionymi w twarz [WIDEO]

Balony z wodoremzamiast helu. Wybuch na ulicy:

Czytaj także