18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziwne okoliczności

Młodzi Polacy zaginęli w Niemczech. Jest pilna prośba o pomoc

02.02.2023  20:22
Dwaj młodzi Polacy zaginęli w Niemczech
Dwaj młodzi Polacy zaginęli w Niemczech Fot: Facebook SOS Zaginięcia

Dwóch młodych Polaków zaginęło w Niemczech i jest poszukiwanych przez policję. 34-letni Piotr Kobela zaginął 24 stycznia, a 35-letni Mariusz Kijas 27 stycznia.

W Niemczech w ostatnim czasie zaginęło dwóch Polaków34-letni Piotr Kobela i 35-letni Mariusz Kijas.

Mariusz miał zaplanowany powrót do Polski dnia 27 stycznia. Gdy był już w drodze gorzej się poczuł i został odwieziony z powrotem do mieszkania znajomego.

Około 21:00 zadzwonił do mamy, a późnym wieczorem wyszedł z lokalu kolegi w nieznanym kierunku. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wychodząc, nie wziął ze sobą telefonu, nie wiadomo, czy miał przy sobie dokumenty.

Mariusz Kijas ma 35 lat, około 178 cm wzrostu, szare oczy i jasne włosy. W noc zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, czarne spodnie dresowe i czapkę z daszkiem. Ostatnim jego miejscem zamieszkania były okolice miejscowości Hersbruck niedaleko Norymbergi

Odjechał w nieznanym kierunku

Drugim zaginionym w Niemczech mężczyzną jest 34-letni Piotr Kobela. Strona „SOS Zaginięcia” zaznacza, że w jego przypadku może istnieć zagrożenie zdrowia i życia, ponieważ cierpiał on na stany depresyjne i prawdopodobnie choruje na schizofrenię.

Piotr Kobel zaginął 24 stycznia. Rano udał się do swojej firmy w miejscowości Dorsten Wulfen, którą opuścił około godziny 10:00. Wsiadł na rower i odjechał w nieznanym kierunku. Trzy dni później wysłał do rodziny SMS, ale nie wrócił do domu. Jego telefon pozostaje nieaktywny.

Piotr ma 175 cm wzrostu, niebieskie oczy, włosy w kolorze ciemny blond. Posiada dwa tatuaże – na prawej nodze napis „Kobi”, a na prawej ręce „Stąd i do gwiazd”. Może być ubrany w ciemnie, robocze ubrania.

Strona „SOS Zaginięcia” prosi o kontakt z policją w razie posiadania informacji na temat zaginionych. Należy zadzwonić na +49 2361 550 lub 112. Można też skontaktować się ze stroną na Facebooku.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także