18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja prosi o pomoc

Uwaga, morderca na wolności. Jest niebezpieczny

05.06.2019  19:02
Marek Gieracz i morderstwo w Siemianowicach Śląskich - podejrzany przebywa na wolności i może być niebezpieczny

Marek Gieracz z Siemanowic Śląskich  jest poszukiwany listem gończym. To prawdopodobnie on zabił 28-latka i zakopał zwłoki na nieużytkach w centrum miasta. Policja opublikowała jego wizerunek i prosi o informacje, które pomogą go znaleźć i zatrzymać.

Marek Gieracz jest podejrzany o morderstwo 28-latka w Siemianowicach Śląskich, którego zwłoki znaleziono 1 czerwca. Jak podaje śląska policja, wszczęto przeciwko niemu śledztwo. Ostatni raz widziano go właśnie w Siemianowicach Śląskich.

Może on poruszać się środkami komunikacji miejskiej i posiadać niebezpieczny przedmiot – ostrzega policja.

Marek Gieracz nie posiada stałego miejsca zamieszkania. Urodził się 17 kwietnia 1964 roku i ma 174 centymetry wzrostu, waży 75-80 kilogramów. Ma także tatuaże na ramionach, prawym przedramieniu, lewym nadgarstku, prawym podudziu i lewym palcu. Mężczyzna nie ma prawego kciuka.

W przypadku posiadania jakiejkolwiek wiedzy o samym podejrzanym, miejscu jego ukrywania się bądź o osobach mogących utrzymywać z nim kontakt, prosimy o pilne przekazanie informacji dyżurnemu siemianowickiej komendy pod numerem tel. 32 35 96 255, 32 35 96 201 bądź o kontakt z najbliższą jednostką Policji. Informacje można też przesłać mailowo na adres dyzurny@siemianowice.ka.policja.gov.pl – prosi śląska policja i gwarantuje anonimowość.
Marek Gieracz jest podejrzany o morderstwo
Marek Gieracz jest podejrzany o morderstwo Fot: Policja
Czytaj także