18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prokuratura zdradza szczegóły śledztwa. Skażą Jakuba A. na dożywocie?

26.06.2019  13:09
Prokuratura zdradza szczegóły śledztwa
Prokuratura zdradza szczegóły śledztwa Fot: Dolnośląska Policja/Facebook

Od brutalnego zabójstwa 10-letniej Kristiny z Mrowin minęły już prawie dwa tygodnie. Teraz prokuratura zdradza szczegóły prowadzonego w tej sprawie śledztwa.

22-latek z Wrocławia zakochał się w kilkanaście lat starszej ciotce. Kobieta miała więcej czasu poświęcać dzieciom, więc mężczyzna z zazdrości zabił jej 10-letnią córeczkę Kristinę.

Jakub A. przyznał się do morderstwa, ale prokuratura zapewnia, że to nie jedyne, co mają na 22-latka. Teraz zdradza, jakie materiały udało im się zebrać.

Prokuratura mówi o dowodach

Tomasz Orepuk z prokuratury Okręgowej w Świdnicy zdradził, że śledczym udało się zabezpieczyć między innymi samochód, do którego wsiadła zamordowana chwilę później Kristina.

W samochodzie ujawniono ślady biologiczne i obecnie trwa badanie tych śladów - powiedział.

Poza autem, śledczy są też w posiadaniu odzieży, którą w momencie zabójstwa miał na sobie Jakub A. Ubrania poddawane są badaniom biegłych.

Do tej pory nie udało się z kolei zdobyć narzędzia zbrodni. Jakub A. zeznał, że po zabiciu dziewczynki, nóż wyrzucił do rzeki.

Przeczytaj więcej
Komentarze